05.03.2017, 19:03 | czytano: 2986

Twórca filmu walczy o głosy internautów

zdj. M. Adamowski
Nowotarżanin Grzegorz Gaj bierze udział w międzynarodowym konkursie Sony, w którym nagrodą jest kamera filmowa. Do konkursu zgłosił minutowy film ukazujący Paradę Gazdowską, wyścigach kumoterek, skiring i ski-skiring.
Regulamin konkursu przewiduje nakręcenie minutowego filmu dokumentalnego na dowolny temat. Zwycięzca konkursu otrzyma nowy kamkorder 4K PXW-FS7 II — idealny dla dokumentalisty. Przewidziano też nagrodę za drugie miejsce: będzie nią aparat α7S II. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do północy 12 marca br.
Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas seminarium internetowego w dniu 22 marca.

O tym, czy Grzegorz Gaj dostanie się do finału konkursu zdecyduje ilość "lajków" na jego film na You-tubie. Przypomnijmy - swoje poparcie można deklarować do 12 marca.



Grzegorz Gaj jest reżyserem, realizatorem programów TV. Programy autorskie: Luz, Jeśli nie Oxford, Rower Błażeja, Kocham kino, Mama i ja, Miś i Margolcia, Ziarno.
Prywatnie pasjonuje się filmowaniem sportów ekstremalnych. Realizował zdjęcia do projektów: Dla ciebie wszystko, Projekt X, Misja Martyna. Na Podhalu bezinteresownie wspiera i promuje na swoim kanale PROFORMAK kulturę góralską.

opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
beti06.03.2017, 07:52
Super Jarky zrobiłby to lepiej.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl