17.03.2017, 15:51 | czytano: 2643

Mistrzostwa Polski Low Kick

Nowotarski Klub Sportów Walki "Hoły Team" oraz Polski Związek Kickboxingu zaprasza na Mistrzostwa Polski senior-junior w jednej z najtwardszych formuł Low Kick. Impreza odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia br. w Nowym Targu.
W sobotę 22 kwietnia od godz. 8:00 w Hali Arena do późnego wieczora na dwóch ringach będą toczone walki eliminacyjne.
W niedzielę od godz. 8:00 do godz. 15:00 półfinały i niektóre finały. Później nastąpi trzygodzinna przerwa i od godz.18:00 wystartuje Wielka Gala Finałowa z dodatkowymi walkami zawodowymi w formule K1 i MMA.

Walki stoczą najlepsi zawodnicy w naszym kraju. Będzie to historyczne wydarzenie, bo po raz pierwszy impreza tej rangi odbędzie się w nasz mieście.

- Już dziś pragniemy podziękować panu burmistrzowi Grzegorzowi Watycha, panu staroście Krzysztofowi Faber oraz dyrektorowi ZGZiR Michałowi Rubiś i dyrektorowi Zespołu Szkół Technicznych Ryszardowi Gruszka za pomoc, patronat i chęć współorganizacji tego wydarzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim firmom, prywatnym oraz biznesmenom, którzy wsparli naszą inicjatywę. Cieszymy się, że najważniejsza krajowa impreza PZKB zawita do Nowego Targu. Będzie prawdziwy ogień i nie lada gratka dla wszystkich sympatyków sportów walki - zapowiada trener Wojciech Hoły.

Wydarzeniu patronuje Podhale24.

opr.s/
zobacz także
komentarze
Alcapone22.03.2017, 21:18
To będzie sztos! W zeszłym roku była petarda. Świetna robota panowie. Oby więcej oby częściej!!!!
Donpedro21.03.2017, 09:22
Jest to sport jak każdy inny. Nie interesuje się sportami walki, ale wiem i widziałem na własne oczy jak chłopaki ciężko trenują i nie słyszałem zeby komuś któryś po treningu czy tam gdzieś cos zrobił. wreszcie sie coś dzieje w tym nowym targu w tej wiosce a hejterzy musza swoje pisac bo im nie pasuje nudne zycie maja wezcie się barany za jakiś sport jak te chlopaki i w tedy komentujcie.
Historyk18.03.2017, 15:46
Jakkolwiek nie potepialibyscie sportow walki chcialem zauwazyc ze sporty te towarzysza czlowiekowi od poczatku ludzkosci. Prawdziwi faceci walczyli o swoja kobiete, walczyli o pozywienie, walczyli broniac swojej rodziny. Walczono na starozytnych igrzyskach , sredniowiecznych turniejach rycerskich a dzis walcza nawet na olipmpiadach (boks, karate , teakwondo). Wiec jesli sie nie podoba poprostu olejcie to i nie przychodzcie na ta impreze. Ja rezerwuje 10 miejsc. Pozdro
Do karate18.03.2017, 15:34
Jakbys zrobil prawdziwy trening kicka lub mma to uwierz mi, nie mialbys sily zeby zrobic sobie kolacje a co dopiero chodzic nabuzowany i chciec komus cos zrobic he he. Piszesz bzdury
Nowotarzanim18.03.2017, 12:38
Wojtek świetna robota i oby tak dalej.
Karate, a Low Kick18.03.2017, 11:39
Wiele lat temu trenowałem karate i nie żałuję tego. Wyrabia charakter i nie tylko. Ale prawda jest taka, że po treningu każdy był taki nabuzowany, że wprost szukał okazji by komuś wpier*** Im młodsi tym głupsi, byle pokazać na ulicy, ze jest się kimś. A co dopiero LOW KICK ! Dyscyplina absolutnie agresywna, nastawiona na pokazowy atak i nokaut. Tego typu imprezy są społecznie szkodliwe.Budzą zło i agresję, kreują prymitywne wzorce dla młodzieży.
Do Jak zwykle17.03.2017, 22:30
Miły hejterze. Dziękujemy za twój wspaniały wpis. Smutne jest to że twoja wiedza na temat tej dyscypliny jest zerowa. Wyobraź sobie że ten sport wyprowadził wielu chłopaków ze złego środowiska i sprawił że znaleźli sens i cele w życiu. Ten sport jest jednym z najbardziej wymagających dyscyplin,ale co ty o tym możesz wiedzieć biedaku.
Jesteś smutnym sfrustrowanym nikim zza komputera. Przyjdź na salę a zobaczysz ile młodzieży tam jest. Jaki wspaniały klimat panuje i co najważniejsze ci młodzi ludzie spotykają się codziennie, trenują rozmawiają a nie bredzą za pomocą klawiatury tak jak ty. A to że Nowy Targ będzie gospodarzem tych Mistrzostw to tylko zaszczyt!
Jak zwykle17.03.2017, 20:33
Miasto Nowy Targ stolicą polskiego mordobicia i chamstwa. Niech się młodzież z blokowisk patrzy i bierze przykład. Będziecie potem organizować marsze ze świecami w obronie ofiar.. Gratuluję !
Zobacz pełną wersję podhale24.pl