09.06.2017, 00:29 | czytano: 1797

Gmina Ochotnica Dolna na Targach Turystyki Weekendowej w Chorzowie

Ochotnica Dolna prezentowała na chorzowskich Targach Turystyki Weekendowej "Atrakcje Regionów" - Enklawę Aktywnego Wypoczynku i całą gminę, jako miejsce pełne walorów turystycznych.
"Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a przy tym usłyszeliśmy wiele życzliwych słów i nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości. Już w piątkowe popołudnie hala targów wypełniła się miłośnikami podróży poszukującymi ofert do planowania dłuższych i krótszych wyjazdów. Targi otwarte zostały przez Remigiusza Rączkę gotującego w towarzystwie gospodyń wiejskich i programem telewizyjnym „Rączka Gotuje”. W drugim dniu na odwiedzających czekało jeszcze więcej atrakcji, m.in. różnego rodzaju rękodzieło, regionalne przysmaki także z Ochotnicy, tańce i przyśpiewki w wykonaniu zespołu i kapeli Zwierzyniacy ze Zwierzyńca, Spotkane z Agnieszką Martinką - autorką książki "Połowinka. Rowerem na Ural, do miejsca zesłania Ojca. Wspomnienia Ojca, wspomnienia córki", Kabaret "Tyligentne Batiary" w programie słowno-muzycznym prezentującym folklor miejski przedwojennego Lwowa. Dla nas najważniejszy moment podczas targów, kiedy opowiadaliśmy o tym co w Ochotnicy najlepsze i najpiękniejsze podczas wejścia na żywo w Polskie Radio Katowice" - relacjonują członkowie delegacji gminy.
Ostatni dzień targów to prelekcja „Żywienie ma kluczowe znaczenie - o tym dlaczego warto zwracać uwagę” oraz losowanie nagród w konkursach.

W targach, które odbyły się w Parku Śląskim po raz piąty, brało udział sześćdziesięciu wystawców z Polski i nie tylko.

mat. prasowy, opr.s/ zdj. Lucyna Kozub, Robert Zieliński
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl