25.07.2017, 13:53 | czytano: 3256

Wielkie Spiskie Granie za nami (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
W weekend w Łapszach Niżnych odbyło się Wielki Spiskie Granie. Przez dwa dni na scenie przy ulicy Długiej wystąpiło ponad dziesięć zespołów. Gwiazdą imprezy był zespół De Mono.
Jego występ ściągnął największą publiczność, która świetnie bawiła się przy największych przebojach grupy, na czele której stoi Andrzej Krzywy. Publiczność doskonale bawiła się też przy żywiołowych i energicznych występach rodzimych zespołów Megitza Trio i Turnioki (na zdjęciu głównym).
Podczas imprezy stowarzyszenie „Dzieci i Młodzież Spisza” zorganizowało zbiórkę pieniędzy na pomoc w leczeniu Marii Iwony Nowak, która zmaga się z nieuleczalną chorobą – postępującym zanikiem mięśni.

r/ zdjęcia Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
olek19.08.2017, 11:34
Komisja dawno powinna wystawić tyłek na to spiskie granie, i niech się bujają organizatorzy. Nie było by takiego zamętu bo to wielkie granie jest chyba tylko z nazwy. Pożytek marny kłopotu dużo reklama jak czytam wpisy słaba, i o co tutaj chodzi nie wiadomo. Jeśli to miało by służyć Władzy w podnoszeniu prestiżu to rozumie, ale czy to jest warto. Słuszna racja to powinien zadecydować wyborca.
będzie lepiej11.08.2017, 20:31
E no bez przesady wszyscy rozrabiają w tej Gminie począwszy od Wójta a kończąc na Radnych, i za ten bałagan za to dziadostwo ma ponosić odpowiedzialność komisja rewizyjna, to jakaś paranoja. Na sesjach widać gołym okiem jaka to inteligencja Nas reprezentuje ale za to jakie aspiracje ho ho ho. Trudne to czasy nastały dla tej komisji rzeczywiście mam jednak nadzieję że skład tej komisji da radę. Powodzenia.......
prawnik07.08.2017, 12:18
Do prawo bardzo trafiona uwaga i na czasie jak by to powiedzieć,trzeba się rzeczywiście dobrze zastanowić nad ponownymi wyborami i tu właśnie jest rola wyborcy. Nasuwa się pytanie co może komisja rewizyjna nic, bowiem ta właśnie komisja jest notorycznie atakowana przez Radych czy Władze Gminy. Podejrzewam że Władze, Rada nie do końca są świadome po co jest komisja rewizyjna. Ot taka mała uwaga.
prawo06.08.2017, 10:30
Oj biedna ta komisja rewizyjna ma nie lada dylemat czy przeprowadzić rzetelną kontrolę tego cyrku czy zamieść pod dywan te wydatki i dać Wójtowi i jego świcie wolną rękę na dalszą zabawę.Wyborco za rok wybory wybieraj z głową by już nigdy więcej nie było takich jaj jak obecnie
wesoły05.08.2017, 19:52
he he he ciekawe jak sobie poradzi komisja rewizyjna rozliczając ten słynny festiwal ,chyba będą nie złe jajca. Bo jak sobie przypominam ta komisja była na nie i to stanowczo. Jest to na pewno kłopot dla tej komisji, no chyba że była to klapa kiszka jak by to nie nazwać. Ale w tej Gminie jak zwykle My Oni i Wójt reszta się nie liczy.
wku......01.08.2017, 13:12
No to brzoza trafne spostrzeżenie, ten cały klub dawno powinno społeczeństwo Gminy wywalić na krzywy ryj razem z tym całym pseudo przewodniczącym. Wydaje się że ta Gmina nie ubłagalnie zmierza w bardzo złym kierunku. Czy tutaj pomoże skarbnik czy komisja rewizyjna, wygląda że nie, ale jeśli nastąpi opamiętanie Radnych to być może tak. Szkoda że Wójt idzie w zaparte jak widać na sesjach z niektórymi Radnymi bo to może mieć opłakany skutek dla niego samego jak i Gminy.
brzoza30.07.2017, 13:19
No właśnie kto pozwala na takie imprezy które są nie do końca trafione , gdzie jest komisja rewizyjna która powinna być jak brzytwa ,gdzie jest skarbnik, który powinien dbać o finanse pytam. Zaproszenie ponowiła już na następny rok zastępca p. Wójta p. Niemiec a jeszcze nie wiadomo co będzie do następnego roku. Czy Gmina tak dobrze stoi finansowo że może sobie pozwolić na takie imprezy, Rodzi się więc wiele pytań na które zwykły mieszkaniec nie znajduje odpowiedzi, no chyba że jest się Radnym z Łapsz Niżnych albo Wyżnych czy Klubu Sam. Gminy.
lans na siłę30.07.2017, 09:02
No cóż Wójt ze swoją świtą postanowił się bawić przez 4 lata za nasze pieniądze, nie licząc się zupełnie z odczuciami społeczeństwa,które mu zaufało oddając głos na niego w wyborach.Ze zdjęć widać kto się najlepiej bawił na tej imprezie ......Wójt ,Przewodniczący ,Radna Powiatowa ,Sekretarz Gm. ,Dyrektor GOKU .Słusznie stwierdzasz Miastowa jest to kompletna klapa ,kicz,kiszka ............Mam nadzieję,że jest to ostatnia wieczerza władzy w tym składzie.
miastowa28.07.2017, 19:15
Szału nie było. Byliśmy ze znajomymi ale jednogłośnie stwierdziliśmy że jak w latach wcześniejszych była to super impreza z mega klimatem tak teraz jest coraz gorzej zarówno sobota jak i niedziela. Bardzo chętnie jeździliśmy bo u nas tego mega klimatu brakowało ale teraz niewarto... kiszka
Górol28.07.2017, 12:02
gdzie nie przyjdziesz to grają Turnioki już to bokami wychodzi, taki lans na siłę
klientka28.07.2017, 08:48
Większego kiczu na głowie nie miałam
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl