16.08.2017, 11:40 | czytano: 1616

Fashion Day Zakopane już w czwartek. Mamy bezpłatne wejściówki

Po raz pierwszy w Zakopanem, w profesjonalnie zaaranżowanym Centrum Kongresowym "Gerlach", swoje kolekcje zaprezentują znani polscy projektanci: Michał Starost, Tomasz Jakowienko, Kaja Śródka, Aneta Larysa Knap, a także firmy Emel i Gawor. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Zień, ze swoją najnowszą kolekcję.
Wieczór pełen modowych wrażeń uzupełnią występy i wydarzenia specjalne oraz pokazy w wykonaniu znanych polskich aktorek w roli modelek wraz z podopiecznymi Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka w Zakopanem. Wśród gości wieczoru znajdzie się wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Wydarzenie relacjonować będą kamery programu "Co za Tydzień", a wieczór poprowadzi Olivier Janiak.
Dla czytelników Podhale24.pl mamy dwie bezpłatne, podwójne wejściówki na imprezę. Żeby je otrzymać, należy wysłać wiadomość na adres konkursy@podhale24.pl, a w temacie wpisać "Fashion Day Zakopane". Prosimy nie zapomnieć o imieniu i numeru telefonu. Kto pierwszy - ten lepszy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się jeszcze dziś. Wejściówki na pokaz będą do odebrania w recepcji hotelu Grand Nosalowy przed pokazem.

Fashion Day Zakopane już 17 sierpnia 2017 roku, o godz. 19:00, w Centrum Kongresowym "Gerlach" w Nosalowy Dwór Resort& SPA. 

oprac. r/ materiały prasowe
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl