28.12.2017, 11:44 | czytano: 1860

Dla kogo "Spiżowe serce"?

Do 5 stycznia 2018 roku Urząd Gminy w Łapszach Niżnych przyjmuje wnioski o uhonorowanie osób i instytucji statuetką "Spiżowe serce".
Jest ona przyznawana za szczególne zasługi dla gminy - za działalność, twórczość, aktywność i zrealizowane inicjatywy, które w sposób znaczący wpłynęły na rozwój i promocję gminy Łapsze Niżne w 2017 roku. Złożone wnioski rozpatruje kapituła, na czele której stoi wójt.
Wnioski o przyznanie statuetki dostępne sa na stronie www.lapszenizne.pl.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
oj jej31.01.2018, 10:24
Pełna zgoda wyborco ale ta gala wygląda raczej na stypę, miny nominowanych pogrzebowe widać że całe to towarzystwo czuje się jakoś nie..... swojo. Jedynie Wójt bawi się wspaniale promując swoje zdolności taneczne przy nowym zespole promując okazyjnie nowy zespół za kasę podatnika rzecz jasna. Jeśli na takie inwestycje pozwala Rada Gminy to sprawa jasna. To czy Radny jest tej czy innej sitwy to niema znaczenia. Ważne że Władza się bawi wspaniale i oto chodzi wyborco.
wyborca26.01.2018, 14:54
No pięknie bawi się Wójt razem ze swoją świtą oczywiście za kasę podatnika pięknie no no moje gratulacje. A to nie wszyscy Radni są zapraszani, bo nie widziałem p. Radnej z Niedzicy i kilku innych Radnych. To zaprasza się tylko wybranych czyli sami swoi Wójta a to ci heca reszta na czarnej liście Władz Gminy. Dobrze by było wytłumaczyć za jakie to zasługi zostały przyznane te nagrody i jak poprawiły się nasze warunki bytowe przez te nominacje.
ciekawy19.01.2018, 10:45
Ha oby nie były znowu jaja skoro w tym składzie poławiaczy pereł znajdują się takie osobowości jak p. Zdzisław.W tym wypadku będzie potrzebny kaganek oświecenia. Chyba świeca tu nie wystarczy,tu jest potrzebne odrodzenie PANOWIE by nie dzielić a jednoczyć społeczeństwo tej Gminy. Bo poprzednia nominacja to kompromitacja,no to jest taka nominacja na siłę.
xxx03.01.2018, 09:47
A gdzie tym razem będzie ta uroczystość w Kacwinie, Łapszach czy może gdzieś w innej miejscowości, jaka jest decyzja Wójta. Drugie pytanie czy ten gorszy sort też będzie podlegał ocenie bo jest to bardzo długa lista do oceny przez Kapitułę a ocena w tym wypadku jest konieczna.
n t29.12.2017, 12:40
W tej Gminie trzeba szukać zasłużonych ze świecą, bardzo trudny wybór czeka Wójta ale da sobie radę chłop jak zawsze. Jakiś wierny sługa na pewno figuruje już na liście p. Wójta tylko patrzeć jak będzie namaszczony przez Kapitułę.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl