22.01.2018, 18:00 | czytano: 2220

W weekend Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. W centrum miasta stanie strefa kibica

27 i 28 stycznia na Placu Niepodległości w Zakopanem – 100 metrów od Krupówek – powstanie Miejska Strefa Kibica, na której będzie można oglądać konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywane na Wielkiej Krokwi.
Zaplanowano zagrzewające do kibicowania zabawy i moc atrakcji: m.in. quizy, zawody, konkursy prowadzone przez animatorów, którzy zapewniali oprawę skoków narciarskich na skoczniach w Lahti, Val di Fiemme, na Olimpiadzie w Sochi oraz konkursów na Wielkiej Krokwi, aktywną strefę dla dzieci z unikatowym projektem aktywizacji ruchowej dla najmłodszych oraz transmisję na żywo!
Na Krupówkach natomiast utworzone zostaną specjalne punkty informacyjne, planujemy tam również dodatkowe niespodzianki : Podium Kibica, ze specjalnie przygotowanym pamiątkowym tłem.

Na podium, każdy będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie i wysłać je np. do znajomych dzieląc się z nimi swoimi emocjami z Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Projekt rzeźby lodowej, która stanie na Krupówkach, przygotowany został specjalnie na Skoki w Zakopanem. Wykonana zostanie przez najlepszych rzeźbiarzy lodowych w Polsce, dwukrotnych wicemistrzów świata w rzeźbieniu w lodzie (Alaska 2010 i 2011), wielokrotnych złotych medalistów konkursu rzeźbienia w lodzie w Ottawie, Berlinie, Lake Louise (Kanada), Valloire (Francja).

Strefa działać będzie od godziny 13:00 do godziny 22:00.

oprac. r/ źródło: materiały prasowe organizatorów
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Iza26.01.2018, 13:40
Popieram i ja również Jaro - mieszkałam w Zakopanem dłuższy czas ale było bardzo męczące tłumy ludzi, rozwydrzonej i ćpającej młodzieży, hałasu, stwierdziłam że owszem to miasto tętni życiem ale młodych ludzi i ja już tam nie pasuję w związku z tym kupiłam mieszkanie w Nowym Targu i nie żałuję błogi spokój, jest wile ciekawych miejsc do spacerowania , cichych i spokojnych.
do Jaro24.01.2018, 20:53
Zakopane wygląda jak willa przerobiona w melinę. To już nie to miasto z klimatem, to miejsce imprez i zarabiania dutków. O dojeździe już nie wspomnę. Popieram Jaro
Miasto N.Targ24.01.2018, 19:52
@ Jaro.W zakopanym nie w Mieście.Łącze się z tobą w bólu.
Jaro22.01.2018, 21:05
Współczuje mieszkańcom Zakopanego. Za dzieciaka uwielbiałem tam jeździć. Obecnie jak mam tam jechać to traktuje to jak karę. Nie wyobrażam sobie jak można żyć w takim miejscu. Już dojechać to masakra a reszta to smutny obraz kurortu w krzywym zwierciadle z górami w tle. Może w TV to wszystko wygląda jeszcze jako tako. Ale konfrontacja na żywo z tą plagą jaką są mega imprezy, które coraz częściej odbywają się w mieście to jakaś masakra
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl