15.02.2018, 00:48 | czytano: 2312

Ferie na lodowisku

arch. klubu
NOWY TARG. Ruszyła akcja "wszystkie dzieci z Nowego Targu i okolic potrafią jeździć na łyżwach".
Od pierwszego dnia ferii zimowych, w Nowym Targu można skorzystać z oferty darmowej nauki jazdy na łyżwach, przygotowanej przez MMKS-Podhale w partnerstwie z burmistrzem Miasta mgr Grzegorzem Watychą.


Nowy Targ jest mocno kojarzony z hokejem, przez co Miasto wypracowało sobie miano kolebki hokejowych talentów, szkoląc w nowotarskim klubie hokejowym dzieci i młodzież pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej, co skutkuje wychowaniem największej liczy sportowców olimpijczyków w Polsce.Zarząd klubu hokejowego wraz z burmistrzem postanowił, zadbać o dzieci - organizując im bezpłatną naukę jazdy na łyżwach. Celem akcji jest, by każde dziecko z Nowego Targu, ale i okolic - potrafiło dobrze jeździć na łyżwach.

- Nauka jazdy odbywa się pod okiem naszego trenera, olimpijczyka Rafała Sroki. Zajęcia są bezpłatne z darmowym dostępem do wypożyczalni łyżew. Szczegóły harmonogramu zajęć są na plakatach. Kontakt z trenerem Rafałem Sroką jest na stronie klubu MMKS-Podhale. Zapraszamy do aktywnych ferii zimowych na Miejską Halę Lodową - zachęca w imieniu Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale Tomasz Węglarczyk.opr.s/
komentarze
gość15.02.2018, 09:07
Obecnie dla dzieci jest dużo atrakcji , tylko komu sie chce z domu d.... ruszyć. ?
kolo15.02.2018, 08:33
Dobrze że w tekście znalazła się niezbędna informacja że nasz szanowny burmistrz jest magistrem. Mam nadzieję że jest to magisterka z jazdy na łyżwach.
magduska15.02.2018, 08:26
nareszcie ktoś uczy jezdzić na łyżwach-w naszych czasach tego nie było.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl