03.03.2018, 13:50 | czytano: 5088

Event w klinice w Waksmundzie (zdjęcia)

Fot. Michał Adamowski
W Medical Clinic Podhale odbył się event z okazji Dnia Kobiet oraz podjęcia współpracy ze znanym chirurgiem plastycznym dr n. med. Zbigniewem Giedrojciem-Juraha. Jednym z głównych punktów wieczoru był też finał metamorfoz „Znowu Piękna z Medical Clinic Podhale”, które rozpoczęły się we wrześniu 2017 roku.
Na gości czekało wiele atrakcji m.in. darmowe konsultacje z lekarzami wielu specjalizacji, bezpłatne zabiegi na twarz i ciało, pokazy najnowszych sprzętów i technologii w dziedzinie BEAUTY, wiele konkursów i nagród.
Wieczór uświetnił występ Mateusza Ziółko, zwycięzcy trzeciej edycji programu The Voice Of Poland.

Podczas eventu dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha wygłosił krótką prelekcję na temat chirurgii plastycznej. Swoje prezentacje miały także firmy współpracujące z kliniką.

Gośćmi specjalnymi byli aktor Jarosław Jakimowicz i Magdalena Wójcik - dyrektor generalny Neauvia.

Źródło: materiały prasowe, zdjęcia Michał Adamowski
Może Cię zainteresować
komentarze
dr. Cilnic26.03.2018, 12:28
Powiedzcie mi do czego to doszło. Kosmetyki, wizaż, podkłady, tusze itp. wszystkie pomalowane, wy pieknione, od strzelone. I jeszcze sie będą ciąć, wkładać sylikony i pakować usta. Najgorsze jest to ze na tych zdjęciach jest tak wiele osób ktore znam, i nie sądziłem ze maja takie problemy ze soba by posunąć sie do takich choćby zabiegow. Szkoda ze w tej klinice nie montuja ludziom mózgów bo to by sie przydało bardziej od silikonow. A Widze tam pewna osobę ktorej by sie to przydalo, dodatkowo mogli by wygrywać program "jak zyc by nie niszczyć zycia innym i nie zyc czyjas krzywda".
12306.03.2018, 21:58
medical clinic i alkohol
12305.03.2018, 15:12
czy w tym miejscu mozna podawac alkonol i jedzenie/
tootsiek05.03.2018, 13:02
Ja jestem zachwycona <3 jak dla mnie idealny dzień kobiet. Ludziom nie dogodzisz. Zawsze im coś nie pasuje...
Anna Pacjentka05.03.2018, 13:00
Drogie Panie! Czy Waszym zdaniem usuwanie zmarszczek, albo ujędrnianie skóry to przestępstwo? Jak korzystam z takich zabiegów to jestem nienaturalna czy jak? Może nienormalna? Czy jeżeli ktoś cierpi z powodu defektu estetycznego to Waszym zdaniem jest już na to cierpienie skazany? Odstające uszy, same brodawki zamiast piersi, całe szczęście, że takie defekty można korygować za pomocą chirurgii plastycznej i estetycznej. Pod warunkiem, że zachowamy zdrowy rozsądek i umiar. Sama jestem po zabiegu rekonstrukcji piersi po mastektomii, całe szczęście jest takie miejsce na naszym terenie, nie musiałam jechać do Krakowa czy Warszawy. Ponadto znakomici specjaliści.

Co do wydarzenia z 1 marca, dostałam zaproszenie, niestety nie udało mi się dotrzeć w tym dniu. Obejrzałam za to relację i bardzo żałuję, że mnie tam nie było.
Kazia05.03.2018, 12:46
Nie rozumiem tego hejtu... ja byłam z Mamą, mi się podobało. Skorzystałam z jakiegoś zabiegu na twarz,a mama z konsultacji z chirurgiem plastycznym. Fajnie, że była taka możliwość. Szkoda, że Panie nie poczekały na zakończenie oficjalnej części..., fakt, że frekwencja dopisała i na zabiegi trzeba było czekać. Czasem warto poczekać:)
W SZOKU05.03.2018, 12:40
Jestem w ciężkim szoku jak można pisać takie rzeczy jeśli idzie się w miejsce gdzie: po pierwsze MOŻNA skorzystać z DARMOWYCH konsultacji z lekarzami (TAK, MOŻNA! tylko trzeba poczekać).

Kto w dzisiejszych czasach daje nam w ogóle coś za darmo? Zazwyczaj kryje się za tym jakiś powód, czyż nie? Nie wspomnę już o możliwości obejrzenia i wysłuchania Mateusza Ziółko zupełnie ZA DARMO! Ludzie przestańcie być zazdrośni, powinniście kibicować ludziom sukcesu! Bo chcemy czy nie, właściciele CLINICI nimi SĄ!! Normalni ludzie tak robią, tylko Ci którzy mają masę kompleksów zawsze będą HEJTOWAĆ.
Alina05.03.2018, 12:33
Cóż za twórcza dyskusja... same panie pozbawione kompleksów. Gratuluję! Szkoda, że do komentarza nie trzeba dodawać zdjęć :D Ja się tam operowałam, bo miałam spory problem i wydaje mi się, że moje IQ nie obniżyło się po operacji plastycznej. Co za średniowiecze.... Co do tego wydarzenia byłam gościem, udało mi się skorzystać z zabiegu, nie załapałam się jednak na konsultacje z dermatologiem. Super koncert i pyszne jedzenie :)
maja04.03.2018, 18:56
znafca -dziwne,że tyle nosków już wieki temu skrócono i żyją i tworzą...czego się nie robi dla was panowie?sama bym za młodu coś sobie zmieniła
normalna04.03.2018, 18:47
Nigdy po Bogu nic nie poprawiaj, pamiętaj że natura jest najpiękniejsza.
Lekarz-obserwator04.03.2018, 16:07
DO "Józka spod grapy"
Masz rację w 100% . A wyniki w "konkursie"- Facebook wcale mnie nie zaskoczyły-jedna wielka ustawka.
Nowotarżanin 7704.03.2018, 13:55
@Moderator :

Najmocniej przepraszam jako że komentarz się ukazał.
Co do kontraktu z NFZ szkoda że odbyło się to kosztem punktu rehabilitacji na Kopernika. Wielu starszych ludzi z niego korzystało, mieli w miarę blisko, a teraz niestety większość z nich została pozostawiona "na lodzie" :(
Nowotarżanin 7704.03.2018, 13:16
Przyjąłem zaproszenie do dyskusji, staram się odrzucić wszelki subiektywizm w komentarzu ... ale widzę że był on chyba nie do "strawienia" dla Moderatora ;) No to przynajmniej może pierwsza jego cześć zasługuje do opublikowania ?

Nie rozumiem zarzutów. Moderator.
Saba04.03.2018, 10:51
I wszyscy tutaj macie racje. Zobaczcie jeszcze na te smutne buzie osob ktore w tym uczestniczły. No ale były na evencie w clinic :) Niechcialabym być na rych zdjeciach. No i ta "gwiazda".... :) Mysle ze gdyby nie NFZ i kontrakt z nim ten ośrodek cienko by przędł.
fan politycznej propagandy04.03.2018, 09:56
Pamiętajcie jedną rzecz!

Najpiękniejsze jest to, co naturalne! :)

Tego się trzymajmy! ;)
"Józka spod grapy"04.03.2018, 09:42
"Skąd państwo w Królewskim mieście Nowy Targ", a raczej, skąd się wzięło takie państwo w WIOSCE Waksmund?! Byłyśmy tam godzinę, rezerwowalysmy miejsca, zależało nam na konsultacji z dermatologiem, a jeśli nie, to liczyłam, że na cokolwiek się zalapiemy (masaż, zabieg) - a tu co?! Parkowanie w polu, zmiana parkingu na inną miedzę, bo tamto pole prywatne, tlumy ludzi w środku, przecisnąć się nie da, wykład, którego nikt nie słucha, koncert, na który się nie można doczekać, i ZERO zabiegów, konsultacji!!! Niech mi ktoś powie, napisze, czy były tam te zabiegi i rozmowy z lekarzami? Nikt nic nie ogłaszal! Wyszlysmy po godzinie, wciąż będąc pod ostrzalem "szych" na miarę naszych polskich "celebrytów"! A może to wiejskie kobiety zrzucily góralskie odzienia, umalowały się NAD WYRAZ i "przebraly się za celebrytki z wielkiego miasta"?! "ę" i "ą" - "bon ton"?!
Pozdrawiam,
Baba ze wsi (serio. I co z tego?)
Nowotarżanin 7703.03.2018, 21:17
Skoro nasza Najjaśniejsza RP sprowadziła politykę zdrowotną na poziom komercji, potraktowała pacjentów jak klientów (przy czym tych zdanych na NFZ jak żebraków) to o czymże tu dyskutować ? Skandalem jest iż w naszym regionie np brak oddziału laryngologicznego. Jazda do Krakowa dla osób cierpiących na schorzenia zatok jest "torturą" a bliżej takowego oddziału nie uświadczy.
Ja osobiście dr Szczepaniaka b. szanuję, jest dobrym fachowcem i empatycznym lekarzem. Niemniej - z powodu biznesowych uzależnień - nie zawsze jest w stanie aby tak do końca było OK w tej klinice. A szkoda ...
Anka03.03.2018, 20:55
@znafca, masz rację. Wszystkie te operacje z czasem "wyjdą" na wierzch. A Jak komuś brakuje urody, to po prostu zawsze będzie mało urodziwy i tyle. Żadna operacja nie pomoże...
Natura03.03.2018, 20:04
Tak tłumacząc z angielskiego w USA , rozumianego przez 90 % społeczeństwa amerykańskiego tytuł powinien brzmieć ... spotkanie w prywatnym ośrodku zdrowia w Waksmundzie... . Prawda, że przyjaźnie dla czytelnika ale nie ta wymowa dla potencjalnego klienta jak klinika. Takie teksty bezwzględnie powinny być oznaczone ( nie otagowane) jako teksty sponsorowane. Jeżeli nie są mam prawo przypuszczać, że osoba pisząca je nie jest bezstronna i może uzyskiwać korzyści od tzw. Kliniki czyli oczywistej pomyłki w tłumaczeniu angielskiego słowa clinic.
Trzeźwy w ocenie03.03.2018, 17:35
Zapraszam do dyskusji, wszak do tego zostało powołane to forum. Mój pogląd:

Klinika to miejsce, gdzie przeprowadza się badania! Kliniką z prawdziwego zdarzenia jest klinika na Balcera w Zakopanem, gdzie przeprowadza się skomplikowane operacje, gdzie kształcą się studenci (!), gdzie leczy się pacjentów (!) a nie interesantów chcących powiększyć piersi lub zadek (!!!). Samo nazwanie miejsca Clinic (z angielskiego, który nie jest przecież dzisiaj szczególnie prestiżowym językiem, raczej normalnością wśród Górali wyjeżdżających do Chicago za pracą) nie jest niczym szczególnym, choć zapewne w zamyśle autorów miało zwiększyć prestiż miejsca. Zawsze znajdą się kasiaste urzędniczki przeżywające traumatycznie klimakterium, młode panny pragnące przypodobać się narzeczonym i inne pacjentki, jednak czy naprawdę temu wszystkiemu musi towarzyszyć ta pompowana doniosłość? Czy piłowanie koniuszka nosa to szczyt Everestu?! Jeszcze nie tak dawno Nowy Targ to była szeregowa zabudowa. Dom przy domu, jedna izba + jedna izba gospodarcza, wciąż w NT są ulice nie podłączone do kanalizacji... Skąd do jasnej ciasnej nagle zrobiło się takie Wielkie _Państwo w Królewskim Mieście Nowym Targu?!
znafca03.03.2018, 16:25
Kult ciała i pseudo piękna w nowoczesnym wydaniu, jak żeś brzydka to się zoperuj. Do czasu, drogie panie, do czasu...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl