18.04.2018, 19:36 | czytano: 2216

Hałdy śmieci na Skibówkach (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Mimo że do planowanego odbioru odpadów na ulicy Skibówki zostały jeszcze trzy dni, ilość śmieci zgromadzonych w miejscu odbioru można liczyć już na tony.
Na odcinku kilkudziesięciu metrów zgromadzone śmieci zaczynają już zasłaniać ogrodzenia budynków znajdujących się za chodnikiem. Co chwilę podjeżdżały kolejne samochody wyładowane niepotrzebnymi już rzeczami. Na miejscu pojawiły się też m.in. Romowie, którzy przeglądają pozostawione rzeczy i próbują odzyskać np. złom czy inne elementy do ponownego wykorzystania. Po południu przy hałdzie pojawiła się Straż Miejska.
Odbiór odpadów nastąpi 21 kwietnia. Mogą one być zabrane bezpośrednio z posesji. Wystarczy tylko telefonicznie lub mailowo zawiadomić biuro obsługi klienta „Tesko” w dniu poprzedzającym wywóz do godziny 15.00.

pk/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Głowacz18.04.2018, 21:32
Jak widać z ilości śmieci przydałyby się częściej takie akcje. Może wcześniej opisać strefy np. opony, RTV, AGD, szafki, materace itp. Łatwiej byłoby to ogarnąć.
Analityk18.04.2018, 21:27
Pożyteczna akcja, dobrze że zrobiona przed sezonem turystycznym i majówką. Pogoda sprzyja. Teraz przydałaby się akcja sprzątania ulic, oraz pod Reglami i w górach. Cała Polska zjeżdża w góry śmiecić i jeżeli chcemy mieć gości, trzeba posprzątać.
brunhilda18.04.2018, 20:05
Najgorsze jest to że te graty leżą na drodze i trzeba je wyminąć ...przecież właściciele kwater powinni zamówić prywatnie auto na gabaryty a nie wywalać dziesiątki szafek i materacy na drogę publiczną ...wstyd i nie bezpiecznie
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl