27.06.2018, 12:25 | czytano: 3249

Ekstremalny bieg na Kotelnicy

Od 29 czerwca do 1 lipca w Białce Tatrzańskiej odbędzie się święto biegów ekstremalnych – Hunt Run Polowanie na Biegaczy, czyli najdzikszy bieg sezonu.
Hunt Run Polowanie na Biegaczy jest biegiem długodystansowym, charakteryzującym się trudnymi przeszkodami wymagającymi od uczestników dużej sprawności fizycznej oraz odporności na długotrwały wysiłek w trudnych warunkach pogodowych i terenowych.
Dla uczestników tegorocznej imprezy przygotowano dwie długości trasy – w sobotę 30 czerwca zawodnicy zmierzą się na trasie mającej 12 kilometrów, natomiast dzień później rywalizacja odbywać się będzie na odcinku 6 kilometrowym. Zarówno jednego jak i drugiego dnia biegacze startować będą w falach po 100 osób, co 15 minut.

Do biegu zgłaszać się można zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Team stanowi minimum 5 osób. Zawodnicy sklasyfikowani zostaną wg grup: ELITE kobiet, ELITE mężczyzn, OPEN kobiet, OPEN mężczyzn oraz klasyfikacji drużynowej.

Dla osób, które uzyskają najlepsze czasy w poszczególnych klasyfikacjach organizatorzy przygotowali cenne nagrody rzeczowe natomiast każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal.

W dwóch biegach wystartuje łącznie aż 3800 osób.
Więcej informacji oraz regulamin imprezy dostępne są na stronie internetowej organizatora www.HuntRun.pl.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
komentarze
ruda brunetka29.06.2018, 16:03
A bedzie moja ulubiona bufetowa? czy tv juz działa?
staro krowa27.06.2018, 15:13
Jo sie juz łozbiegała na samom zapowiydź tylu bycków ....
Zobacz pełną wersję podhale24.pl