03.07.2018, 10:35 | czytano: 7288

Finał "Podhalańskiej Metamorfozy" (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
W hotelu Aries w Zakopanem miał miejsce finał „Podhalańskiej Metamorfozy”. Podczas gali efekty swojej 3,5 miesięcznej pracy pokazały dwie panie wybrane w połowie marca w castingu przeprowadzonym przez organizatorów. Obie kandydatki przeszły długą i ciężką drogę, by móc teraz cieszyć się efektami żmudnej pracy.
Organizatorami całego przedsięwzięcia były cztery lokalne firmy: ALLMEDICA, Fitness Factory, Salon fryzjerski Bogusław Salawa oraz Studio Glossy Marzena Balara, które wspólnie zadbały o przemianę finalistek oraz o galę finałową, na której panie mogły pochwalić się rezultatem końcowym.
Całe wydarzenie uświetnił występ Jagody Kret oraz pokaz marki LAVARD, w którym udział wzięły zwykłe kobiety. Organizatorzy do pokazu wybrali nieprofesjonalne modelki, ponieważ chcieli zwrócić uwagę na piękno ukryte w każdym z nas, w naszej różnorodności. Panie pokazały, że nie trzeba być profesjonalną modelką, by się dobrze czuć w swojej skórze i wystąpić na scenie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
z miasta03.07.2018, 22:51
Mysle ze Panu prowadzacemu tez przydałaby sie metamorfoza, a dokladniej sposob w jaki ten Pan stoi. Pozdrawiam zdjecie numer 9
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl