13.07.2018, 11:26 | czytano: 1474

Nowy sposób na kupowanie biletów do Tatrzańskiego Parku Narodowego

Tatrzański Park Narodowy w Zakopanem uruchomił sprzedaż biletów za pośrednictwem mPay - systemu płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej mogą rozpocząć zwiedzanie parku znacznie szybciej, bez konieczności stania w kolejkach do kas.
Aplikacja mPay działa w regionie od początku 2018 r., umożliwiając kupowanie telefonem biletów komunikacji miejskiej w Zakopanem. Od teraz można z niej korzystać także do nabywania wejściówek do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Rozwiązanie jest darmowe, a ceny kupowanych za jego pomocą biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.
W mPay dostępne są bilety jednorazowe, 7-dniowe oraz dla grup liczących maksymalnie 10 osób. Żeby dokonać zakupu, wystarczy uruchomić aplikację w telefonie, dotknąć kafelka „Tatrzański Park Narodowy” i wybrać jeden z dostępnych biletów. W kolejnych krokach należy określić liczbę kupowanych wejściówek i potwierdzić płatność. Jej źródłem może być podłączona do mPay karta płatnicza lub zasilona środkami pieniężnymi elektroniczna portmonetka.

W momencie zakupu wszystkie bilety trafiają do zakładki „Kontrola biletów” i można je wyświetlać także wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem.

Aplikację mPay można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu app.mpay.pl.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Władysław13.07.2018, 21:19
W końcu powinni zlikwidować bilety wstępu do Parku bo park jest naszą narodową własnością i my Polacy możemy korzystać bezpłatnie tak jak np. Czechy czy Słowacja. Płacimy i nie ma nawet ławki kto zrobić nie mówiąc o jakimś zadaszeniu. W schroniskach to ceny z kosmosu - to widać jaki ten kraj jest chory i nawet nie próbuje się to zdzierstwo zlikwidować.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl