17.07.2018, 12:40 | czytano: 1220

Górska promocja. 20 tysięcy biletów w Tatry po złotówce

Tatrzański Park Narodowy w Zakopanem promuje mobilny zakup biletów wstępów do parku. Ruszyła akcja promocyjna, w ramach której park oferuje 20 tysięcy biletów wstępu po 1 zł. Można je kupić za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPay i dowolnej karty płatniczej.
Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego są dostępne w aplikacji mobilnej mPay od pierwszej połowy lipca. Teraz jej użytkownicy mogą nie tylko omijać długie kolejki do kas, ale także kupować wejściówki znacznie taniej. Celem wspólnej akcji mPay i Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.
Akcją promocyjną objęte są bilety jednorazowe, których standardowe ceny wynoszą 5 zł (normalne) i 2,5 zł (ulgowe). Użytkownicy mPay mogą korzystać z promocji wielokrotnie aż do wyczerpania puli 20 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca roku. W ramach jednej transakcji można dokonać zakupu aż 5 promocyjnych wejściówek, np. dla członków rodziny, znajomych czy uczestników grupowej wycieczki.

Jak kupować bilety za złotówkę? Wystarczy uruchomić mPay w komórce i dotknąć kafelka „Tatrzański Park Narodowy”. W kolejny kroku użytkownik wybiera z listy bilet jednorazowy i określa liczbę kupowanych wejściówek. Teraz pozostaje już tylko wybór jednej z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

Należy pamiętać, że na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego nie zawsze jest dostępny Internet, dlatego zakupu warto dokonać odpowiednio wcześniej, np. w miejscu zakwaterowania. Połączenie z siecią nie jest natomiast potrzebne do wyświetlania zakupionych biletów, które w momencie zakupu zostają automatycznie zapisane w zakładce „Kontrola biletów”.

Jak podłączyć kartę płatniczą? W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Aby móc płacić nimi za bilety, należy być użytkownikiem dowolnego portfela dostępnego w Masterpass. Rejestracji można dokonać m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl.
Ze względów bezpieczeństwa w aplikacji mPay można płacić tylko kartami zweryfikowanymi. Dlatego po dodaniu karty należy zalogować się do swojego banku i sprawdzić losową kwotę z przedziału od 1 do 5 zł, jaką karta została obciążona. Po wprowadzeniu kwoty w aplikacji karta staje się w pełni aktywna, a jej właściciel może korzystać z promocji. Obciążenie karty jest tymczasowe, co oznacza, że po zakończeniu procesu weryfikacji środki zostają automatycznie zwrócone.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
komentarze
Władysław17.07.2018, 18:26
Tatry są nasze Polskie a nie grupy kolegów z TPN. Nic nie mamy za te bilety ,ławki nie ma , zadaszenia po ścieżkach brak . Niech się przejdą po szlakach na Słowacji to zobaczą co tam mają turyści oczywiście na Słowacji nie ma żadnych biletów wstępu. Mają cztery razy więcej Tatr i sześć razy mniej obywateli i nie dziadują jak nasi z TPN .Kornik zjadł lasy w tatrach Polskich a TPN był zajęty sprzedażą biletów. Teraz wywozili drewno z Dol.Chochołowskiej tirami zniszczyli drogę i od rowerzystów jadących na swoim rowerze żądają 5zł dodatkowo ponoć na remont drogi to tylko niektóre pomysły .
miejscowy17.07.2018, 12:46
NIE POLECAM ------Złodziejstwo w biały dzień .Dawniej mieli to nasi przodkowie i nikt nie pobierał biletów .
Zobacz pełną wersję podhale24.pl