20.07.2018, 23:31 | czytano: 2304

Spotkanie z pięściarzami KnockOut Promotions (zdjecia)

Fot. Piotr Korczak
ZAKOPANE. W hotelu Nosalowy Dwór odbyło się spotkanie kibiców i dziennikarzy z członkami grupy boksu zawodowego KnockOut Promotions, którzy do sezonu przygotowują się w Zakopanem, pod okiem trenera Fiodora Łapina.
W spotkaniu uczestniczyli mistrz świata organizacji WBO Krzysztof Głowacki, mistrz świata organizacji WBC i IBF Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oraz mistrz Europy Kamil Szeremeta. Towarzyszyli im pozostali członkowie grupy - Paweł Stępień i Fiodor Czerkaszyn.
Sportowcy pod Tatrami przebywają w ramach zgrupowania. Jak podkreślał trener, tym razem, zamiast wyjeżdżać za granicę, postanowili skorzystać z możliwości jakie dają polskie góry.

Bokserskim mistrzom w trenowaniu nie przeszkadza nawet deszczowa pogoda. W ciągu dnia spotkać ich można biegających po tatrzańskich szlakach. Formę przygotowują również w hotelowej siłowni.

Podczas konferencji prasowej sportowcy zaprosili na najbliższą galę bokserską, która jesienią odbędzie się w hotelu Nosalowy Dwór. 6 października walkę wieczoru stoczy Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

pk/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl