30.07.2018, 09:43 | czytano: 2125

Trwa mrożenie tafli na nowotarskim lodowisku

NOWY TARG. W Miejskiej Hali Lodowej trwa mrożenie tafli lodowiska.
Zgodnie z harmonogramem zajęć pierwsze treningi na MHL mają się odbyć 1 sierpnia.
spy/ zdj. Szymon Pyzowski
komentarze
Emil02.08.2018, 12:41
Prawda jest taka, że wile ludzi woli pojechać gdzieś z rodzina, na rower, w góry czy nad wodę. Chlanie alko na meczach jest już nie modne. Teraz panuje zdrowy styl życia. Co komu przychodzi z patrzenia jak ktoś gra...
Nie wiedziałem, że w NT jest tylu historyków i ludzi sentymentalnych. Szkoda, że tak nie dbacie o przyrodę na Podhalu jak o tego hokeja.
szarotka02.08.2018, 12:05
80% komentatorów to inwalidzi umysłowi.Hokej był,jest i ma być w NOWYM TARGU i tyle(różnie bywało).Ruszcie pupy pesymiści od kompów,dotleńcie się cielaki bo wam mózgojad niedługo z głodu zdechnie.
trzydziestyczwarty02.08.2018, 08:11
Przychodźcie na piłkę. Na meczu jest nas 34 osoby, ale jest sympatycznie.
...01.08.2018, 08:03
Ludzie, lód to powinien być w lipcu. U nas i tak jest późno.
smart31.07.2018, 23:49
@Apacz NT. Tak Tobie jak i mi,łezka.....Nowy Targ zawsze BYŁ znany z kożuchów, hokeja,trialu(,,Tedy,,mistrzu co ty na to..nic?). Był...Teraz inna moda.Szkoda.
Teddy31.07.2018, 11:43
To jest standard w Nowym Targu w lecie robicie lodowisko, w zimie odśnieżacie stadion a na wiosnę robicie trasy biegowe dla narciarzy hehehe. Wszystko u was na opak hehehehe, bawcie się dalej jak tylko kasa jest :D
fanatyk31.07.2018, 09:17
@NT G

Ja również - niech tylko wymieni wiadomego zastępcę na osobę merytoryczną i będzie OK
Jarek31.07.2018, 08:41
Skoro 1 sierpnia to ostatni gwizdek to sobie sami płaćcie za tą zabawę. Społeczeństwo to 35 tyś ludzi a nie 101 hokeistów i 500 kibiców z czego większość kibiców to ludzie z wiosek którzy tego hokeja nie sponsorują.
Ile wydaliśmy na utrzymanie lodowiska w sierpniu a ile jest dochodu z wynajęcia tafli? To wszystko.
Gora lz Poski31.07.2018, 07:36
oj ludzie ludzie. nie lubisz hokeja i nie jestes za hokejem wiec siec cicho i zajmije sie Swoim zyciem. jak by nie bylo zawsze zle no ludzie.zamiast tutaj wylewac Swoje zale itp zrob cos dobrego lub doradz komus co ma zrobic by bylo lepiej. Nowy Targ ma hokej i z tego trzeba byc dumnym, nie tylko z hokeja ale tez z innych sportow w miescie. bez tego Nowy Targ byl by miastem przy zakopiance. Burmistrz, slaby i cichy ale moze uda mu sie zatrzymac stolek.mieszkancy i kibice pamietaja kto chcial zakopac Nowotarski hokej. byly burmistrz Fryzlewicz z jego winy Wojas odszedl z hokeja oraz Mrugala i Zajac doprowadzajac Podhale do spadku i ogromnych dlugow. Wojas zajal sie pilka nozna i spokojnie dziala. w hokeju potrzeba sponsorow ale firm jest duzo tylko ze jakb byc powiedziec. niechca sie reklamowac.Powodziania Podhale na nowy sezon. TatrySki Podhale oraz MMKS Podhale
NT G30.07.2018, 20:23
1 sierpnia to ostatni gwizdek na rozpoczęcie treningów na lodzie. Za Fryźlewicza lód był jeszcze niepewny w pierwszym tygodniu września i skończyło się tak, że Wojas który ponosił olbrzymie koszty z przygotowaniami na Słowacji olał całą zabawę. Fryźlewicz ze swoją ówczesną świtą to grabarze nowotarskiego hokeja i broń Boże Nowy Targ przed nimi. Ja osobiście życzę obecnemu burmistrzowi równie długich rządów co miał jego poprzednik.
ApaczNT30.07.2018, 18:44
Matko bosko jak nie motory które słychać z połowy kilometra to jeszcze utrzymanie lodowiska. Ludzie ,za niedługo nie będziecie w ogóle wychodzić z domu bo wszystko wam przeszkadza. Tusk jak kradł albo złodziejskie 500+ to jest cisza ,nic nikt nie mówi,nie wychodzicie na ulice ale jak groszowe sprawy idą na lodowisko gdzie odbywają się mecze hokeja,dzieci uczą się jeżdzić na łyżwach i ogólnie coś się dzieje to jest żle.
Niestety albo stety, Nowy Targ zawsze był znany z hokeja albo trialu ewentualnie z produkcji kożuchów,więc trzeba coś z tym kierunku zacząć robić a nie wszystko zamykać. Wybudować nawet płatne miejsca gdzie można pojeżdzić enduro po lesie i gwarantuje że ludzie nawet z krakowa będą przyjeżdzać. Pozrawiam Wasz ApaczNT.
Jarek30.07.2018, 14:34
Proszę o oficjalna informację ile kosztuje nas mieszkańców zabawa w lodowisko w środku lata? Czy lodowisko za opłaty które pobiera od hokeistów pokrywają choćby koszt energii elektrycznej, gazu i wody? Tysiące złotych które płacimy jako podatnicy Burmistrz wyrzuca żeby 101 chłopców zagrało se w hokeja. Rewelacja! A w mieście jak był brud tak dalej jest, brakuje kasy na sprzątanie miasta, podniesienie płac dla pracowników zieleni miejskiej a na co inne jest.... szkoda, że nie potrzebne mieszkańcom!
kopacz i unihokeista30.07.2018, 13:10
Miasto najbogatsze i stać go w środku lata na zamrożenie lodowiska w tropikalnych temperaturach dla 100 fanatyków lodu i hokeja w środku lata . W zimie wysiądą maszyny /sprężarki/ , zdrożeje energia elektryczna i braknie kasy , wówczas poskładają się rodzice- bogacze nowotarscy mający kaprys by ich pociechy były hokeistami i dołożą , a teraz stosują szantaż wobec radnych , a szczególnie burmistrza i ten "musi 'mrozić , bo inaczej ....? Co ? A no nic, weźmie kredyt , ale i tak go już nie wybiorą . Jest za słaby i za miękki dla nowotarżan .Burmistrza śp. Ramsa nikt nie zastraszył i lód był od września , a hokeiści zdobywali mistrzostwo Polski
Zobacz pełną wersję podhale24.pl