02.10.2018, 11:55 | czytano: 1224

"Marka Tatrzańska" wystartowała

Ogłoszona została kolejna edycja konkursu "Marka Tatrzańska". Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury w Zakopanem przyjmuje już zgłoszenia osób i firm, które powinny otrzymać ten znak jakości.
Celem przedsięwzięcia jest pełna identyfikacja artykułów spożywczych, wyrobów, produktów rękodzielniczych, usług gastronomicznych, handlowych, noclegowych oraz innych na terenie Powiatu Tatrzańskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że konkurs przyczyni się do podniesienia jakości oferowanych produktów, podniesie prestiż i wpłynie na poprawę wizerunku regionu i jego mieszkańców.
Przyznanie znaku Marka Tatrzańska odbywać się będzie w trzech kategoriach: 1. Artykuły spożywcze, 2. Wyroby, produkty rękodzielnicze, 3. Usługi gastronomiczne, handlowe, noclegowe oraz inne na terenie Powiatu Tatrzańskiego.

Zgłoszenia - do 31 października 2018 roku - należy przesyłać na adres:

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury
ul. Tetmajera 24, 34-500 Zakopane
tel. 18 20 613 20.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
jąkała03.10.2018, 14:36
czy Marka Tatrzanska nie powinna byc przynawana tym którzy prowadzą działalnosc gospodarcza nawet w kategorii za działalnosc tworcza tu miedzy innymi hafciarką producentom spinek , bo narazie przyklepywanie szarej strefy i bumnie chwalenie sie tym publicznie jak to sie unika płacenia podatków , bo czyzby pani Hania to czyniła w sposób jasny i przejrzysty a Pan Bogdan zapłacił chociaz 1 zł podatkó polecam Urzedowi Skarbowemu w Zakopanem przyjzenie sie temu procederowi blizej bo muzykanci juz płącą to moze inne grupy tez powinny
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl