29.11.2018, 16:52 | czytano: 2390

Teddy Bear Toss ponownie na nowotarskim lodowisku

Już jutro podczas meczu Szarotek z z Tauron KH GKS Katowice odbędzie się akcja Teddy Bear Toss - zebrane pluszaki zostaną przekazane dla dzieci leczących się w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu.
Aby wziąć udział w akcji wystarczy przynieść pluszaka na mecz i w odpowiednim momencie rzucić ją z trybun na taflę lodowiska. Mecz odbędzie się 30 listopada o godz. 18:00 w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.
Zachęcamy wszystkich kibiców do przyniesienia nowych maskotek lub zakupu ich przed kasami lodowiska tuż przed meczem. Przypominamy, że maskotki rzucamy na tafle po pierwszej zdobytej przez nasz zespół bramce - mówi prezes TatrySki Podhale Marcin Jurzec.

Jeśli nie masz pluszaka, będzie można kupić je przed meczem w cenach 15, 20 i 25 zł w zależności od wielkości maskotki.

Wszystkie pluszaki, które wylądują na tafli zostaną zebrane i podobnie jak w ubiegłych latach przekazane dzieciom, które przebywają na oddziale pediatrycznym Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu.

Przypominamy, że w sprzedaży są już bilety online na jutrzejsze spotkanie - ceny są takie same jak w kasach a bilet dostaje się mailem i smsem, bez kolejki do kasy i bez czekania.

wo/ mat. KH Podhale
komentarze
JA30.11.2018, 14:58
Tylko proszę zauważyć że szpital nie chętnie przyjmuje miśki bo w nich gromadzi się dużo kurzu niestety może by tak książeczki lub malowanki i kredki?
normal30.11.2018, 12:45
Bruno coś ty spożywał ?!! Taka fajna akcja a ty o pieniądzach. Jak cie nie stać na te 13 zł za wstęp to ja Ci kupie bilet. Lepiej kup misia bo to nie dla hokeja tylko dla dzieci ze szpitala a jak będzie za dużo na oddział pediatryczny to myślę że dostana tez inne oddziały.
normal30.11.2018, 08:19
A jak Podhale nie strzeli gola to kiedy rzucamy ?
Bear30.11.2018, 07:47
Teddy na lodowisku, a młucka pod szatnią
Bruno29.11.2018, 23:56
G... wiecie na czym polega promocja danego towaru, jak ma być dobrze w klubie jak nie umieciecie docenić kibiców,za przyniesioną maskotkę wejście za freee . i mamy w tedy 2000 maskotek na lodzie i co z tego że oddział pediatryczny nie poradzi sobie z tą ilością maskotek!
Dawniej na trzecią tercję wchodziło się za free, i teraz od 15 lat zawsze kupuję karnet bo kocham ten sport, dlaczego nie potraficie sprzedać 1000 karnetów, bo wam się nie chce, w chcecie aby
klient przyszedł do was, sorry ale to nie ten czas jeszcze nie ten.
Dlaczego ma przyjść ??? Nie udolni ludzie na stanowiskach . A co z długami MMKS kiedy odda kasę zaległym podmiotom ???
Zobacz pełną wersję podhale24.pl