19.03.2019, 11:53 | czytano: 1446

Jak dbać o środowisko naturalne. Tatrzańska Izba Gospodarcza zaprasza na warsztaty ECO FAMILY

Tatrzańska Izba Gospodarcza z Zakopanego zaprasza do udziału w szkoleniu i warsztatach EKO FAMILY w ramach programu grantowego „Nasze Powietrze”.
Problem smogu dotyczy nas wszystkich, bo największy wpływ na jakość powietrza mamy my sami. Walka ze smogiem to przede wszystkim wymiana starych pieców na ekologiczne źródła energii, ale również zmiana naszych nawyków na bardziej przyjazne środowisku. Każdy z nas może zmniejszyć swój negatywny wpływ na środowisko.
Projekt EKO FAMILY to próba stworzenia płaszczyzny wymiany doświadczeń ( osób indywidualnych, firm, instytucji, urzędów ) integracji i edukacji, której celem jest motywowanie do działań wpływających pozytywnie na środowisko poprzez kreowanie proekologicznych i prozdrowotnych postaw, propagowanie zrównoważonego rozwoju, ochrony przyrody i zasobów naturalnych, ekologicznego stylu życia i wypoczynku, minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań służących poprawie jakości powietrza.

W programie:

- szkolenie z edukatorem Podhalańskiego Alarmu Smogowego i Greenpeace Polska

Tutaj mówimy nie tylko o smogu, ale o segregacji odpadów, oszczędzaniu energii i wody, przemyślanych zakupach, walce z plastikiem i z ociepleniem klimatu.

- warsztat z autoprezentacji z trenerem

W interaktywnych zadaniach pracujemy nad tym jak przedstawić nawet mało popularne i trudne zagadnienia, jak wystąpić publicznie wykorzystując nie tylko mowę, ale również ciało, jak przekonać rozmówcę do swoich racji.
- wizyta studyjna w obiektach hotelarskich posiadających certyfikat ECO ZAKOPANE

Szkolenia i warsztaty ( dwa spotkania ) odbędą się w Zakopanem w dniach 28.03.2019 ( czwartek ) w OUHG „Fian” ( sala konferencyjna ) ul. T. Chałubińskiego 38 i 12.04.2019 ( piątek) w godzinach 9:00-15:00.

Rejestracja uczestników do 26.03.2019.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń: biuro@tig.zakopane.pl, tel. 182015911 ( pon-pt 9:00-17:00)

Źródło: Tatrzańska Izba Gospodarcza, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
sweet baby21.03.2019, 18:34
Mnie to sie wydaje, ze bardziej działania pozorowane to są. Co sie konkretnie zmieni po takim szkoleniu? Osoby zainteresowane ekologią dobrze wiedzą jak segregować odpady, oszczędzać wodę itp, natomiast te niezainteresowane na żadne szkolenia nie pójdą.
Ja19.03.2019, 13:18
Polskich nazw warsztatów brak??? Pewnie chodzi tylko o wydanie kasy z grantu.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl