08.05.2019, 14:15 | czytano: 2496

XXIV Podhalańskie Targi Budowlane w Nowym Targu

W sobotę na lodowisku w Nowym Targu rozpoczynają się XXIV Podhalańskie Targi Budowlane. Hasło przewodnie wydarzenia to „Walczymy o czyste powietrze na Podhalu”
Od ponad 20 lat Podhalańskie Targi Budowlane gromadzą kilkudziesięciu wystawców z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz. Są to przede wszystkim firmy z Podhala, ale też z innych rejonów Polski.
- Nadal walczymy o czyste powietrze dla Podhala, dlatego też swoją ofertę ekologicznych urządzeń grzewczych na różnorodne paliwa zaprezentują producenci i dystrybutorzy - informują organizatorzy targów. - W ofercie znajdą się kotły na paliwa stałe, na pellet, a także gazowe. A jeśli chcecie mieć własną elektrownię, zapraszamy na stoiska firm, które w ofercie będą mieć fotowoltaikę.

Wśród nowości tegorocznych targów pojawią się baseny kąpielowe, które zaprezentuje firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Kolejna nowość to oferta betonu, kruszyw i cementu, czyli materiałów, które są niezbędne przy każdej budowie.

Wyposażenie łazienek i narzędzia budowlane to kolejne nowości, a także kompletne i innowacyjne rozwiązania komunikacji elektrycznej przyjaznej dla środowiska, dla domu i firmy, m.in. stacje ładowania, rowery elektryczne, deskorolki, auta elektryczne a także platformy zarządzania.

Do tego dojdzie oferta wyciskarek do soków, odkurzaczy, sprzętu AGD, fotele masujące, wanny Spa, czyli wszystko co ułatwi domowe prace, a po ich wykonaniu pozwoli na zrelaksowanie się.
Targi można zwiedzać w godz. od 10:00 do 17:00.

Materiały prasowe, oprac. r/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl