17.05.2019, 18:17 | czytano: 2365

Marszałek w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
W Zakopanem w Jasnym Pałacu odbyło się spotkanie samorządowców powiatu tatrzańskiego z Marszałkami Województwa Małopolskiego
Marszałek Witold Kozłowski i wicemarszałek Łukasz Smółka zasiedli do rozmów z samorządowcami powiatu tatrzańskiego w Zakopanem. Podczas spotkania poruszono tematy m.in. transportu i komunikacji, współpracy regionalnej oraz środków europejskich.
Gospodarzem spotkania był starosta powiatu Piotr Bąk. Obecni byli także senator Jan Hamerski, radny województwa Jan Piczura i dyrektorowie departamentów Urzędu Marszałkowskiego.

- To kolejne z cyklu spotkań, podczas których rozmawiamy z samorządowcami o ważnych dla mieszkańców problemach. Nie dzielimy Małopolski na regiony. Chcemy dążyć do tego, aby województwo rozwijało się w sposób zrównoważony - podkreślił marszałek Witold Kozłowski.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego/ zdj. Piotr Korczak
komentarze
obserwator19.05.2019, 10:08
Od kiedy to Zakopane jest stolicą Podhala od zawsze pamiętam iż Nowy Targ był stolicą Podhala w tym czasie wszystko jest możliwe nawet po nowemu napisana historia regionu pamiętam czas nowych bohaterów i dziś najbardziej
pożądanych bohaterów Lecha i Marii z całym szacunkiem ale bez przesady
Zobacz pełną wersję podhale24.pl