28.05.2019, 17:35 | czytano: 2703

Amerykański dziennikarz Ryan Socash w Zakopanem

Fot. Materiały prasowe
W wiosennej ramówce anglojęzycznego kanału TVP POLAND IN wystartował program Poland in Undiscovered prowadzony przez amerykańskiego dziennikarza Ryana Socasha. Odwiedził on m.in. Zakopane.
Celem programu jest pokazanie obrazu Polski 2019 roku, swoisty dokument naszych czasów. Ekipa odwiedza wielkie polskie miasta i ich atrakcje, ale też małe miasteczka daleko od głównych tras, pokazuje alternatywne szlaki, spotkania ze zwykłymi ludźmi.
Ryan zachwycił się stolicą polskich gór, pejzażami i jedzeniem (szczególnie oscypkiem). Obecnie materiał został także opublikowany na You Tube i jest dostępny tu: Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
maverick28.05.2019, 21:47
Z tym oscypkiem to jednak radziłbym uważać żeby nie przegiąć i żeby nagle ludzie nie dołączyli oscypka do chamstwa i góralskiej muzyki, gdy mówią czego najbardziej nie lubią. Zwykły ser z owczego mleka, niestety ostatnio z dodatkiem sera krowiego, co psuje wszystko. Dlatego nie przesadzajmy, bo przekroczymy cienką czerwoną linię i wóczas nawet Tymochowicz oscypka nie uratuje przed katastrofą PR.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl