14.06.2019, 13:00 | czytano: 2671

Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019 w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu (zdjęcia)

W Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2018/2019.Na uroczystość przybyły wraz z rodzicami dzieci biorące udział w prowadzonych przez placówkę zajęciach artystycznych,muzycznych,modelarskich i szachowych.
Na początek głos zabrała Maria Mrożek, instruktor działająca przy PCK, która podsumowała miniony rok, a był to rok bardzo pracowity pełen nagród i wyróżnień w konkursach nie tylko wojewódzkich, ogólnopolskich ale również międzynarodowych. Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego Karol Skrzypiec wręczył nagrody oraz dyplomy za systematyczne i długoletnie uczestnictwo w zajęciach. Na zakończenie uroczystości złożył gratulacje młodym artystom życząc im dalszych sukcesów, wytrwałości w swojej artystycznej pasji.
Skierował również podziękowania w stronę rodziców, bo to przecież oni przyprowadzają i przywożą dzieci na zajęcia nie tylko z Nowego Targu, ale również spoza. Podziękowania otrzymał dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu Tadeusz Watycha, nauczyciele i pracownicy placówki.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
bas14.06.2019, 14:23
najlepsze zdjecia to te od tylu. wazne ze wreczajacy jest na kazdym
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl