06.07.2019, 19:00 | czytano: 3041

Wystawa psów w Nowym Targu

W dniach 13 i 14 lipca na terenie stadionu sportowego przy Hali Lodowej ul. Parkowa 14 w Nowym Targu odbędą się Krajowe Wystawy Psów Rasowych.
Ta impreza już od wielu lat na dobre wpisała się w harmonogram imprez. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wystawców polskich i zagranicznych.
Na wystawach prezentowane są psy wielu ras, także tych bardzo rzadkich. Są organizowane pokazy szkolenia psów przygotowane przez Oddziałową Sekcję Szkolenia Psów. Ten pokaz cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów i nagradzany jest zasłużonymi brawami.

W czasie trwania wystaw organizowane są konkursy, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni, nie tylko wystawcy psów. Te konkursy to wspaniała zabawa dla dużych i małych uczestników.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do odwiedzenia wystaw.

Materiały prasowe, oprac. r/
komentarze
obserwator od środkas07.07.2019, 08:06
To nie decyzja jest konieczna , ale surowa i skuteczna kontrola Izby Skarbowej .
Pijak06.07.2019, 20:30
Wstęp kosztuje 50 zł od osoby Rok temu nie zostałem wpuszczony dzieci płakały organizator nie uprzedził że trzeba kupić bilety i to bez bez kasy fiskalnej Dawali jakiś Świstek papieru Pisany odręcznie chciałem na bilet jakąś pieczątkę odmówili nie wpuścili Może urząd skarbowy w Nowym Targu podejmie jakąś decyzję w tej sprawie
Zobacz pełną wersję podhale24.pl