17.08.2019, 12:09 | czytano: 2412

Trening kolarski dla Karola Domagalskiego

NOWY TARG. Środowisko kolarskie jednoczy się w akcji pomocy dla kolarza Karola Domagalskiego, który w lipcu uległ poważnemu wypadkowi na trasie drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego, w okolicach Nowego Targu. 21 sierpnia odbędzie się charytatywny trening na jego rzecz.
IC Podhale zaprasza w środę 21 sierpnia o godz. 17.00 na otwarty trening na szosie. Spotkanie odbędzie się przy hali Gorce w Nowym Targu. "Zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa na wspólny trening trasą IC PODHALE, na którym pojedziemy dla Karola Domagalskiego. Kolarza który niecałe dwa miesiące temu, uległ poważnemu wypadkowi na trasie drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego, który miał miejsce koło Nowego Targu. Z ogromną prędkością uderzył w betonowy przepust. O jego życie długo walczyli lekarze, leżał w śpiączce trzy tygodnie, teraz czeka go długa rehabilitacja.
Wierzymy że cale podhalańskie środowisko kolarskie w tym dniu będzie z nami. Będziemy zbierać wolne datki dla Karola. Wierzymy w Was! Udostępniajcie i przybywajcie" - apelują organizatorzy akcji.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
kolarzyk19.08.2019, 16:40
będziemy
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl