25.09.2019, 09:30 | czytano: 4685

Aneta Larysa Knap wyróżniona

W Krakowie odbył się festiwal mody Polish Fashion Week. Jedną z jego odsłon był Polish Fashion Anatomy poświęcony był polskim projektantom.
Spośród 156 zgłoszeń projektantów z kraju oraz z zagranicy, 13 zakwalifikowano do finału, w którym zaprezentowali kolekcje autorskie i sylwetki konkursowe. Tegoroczna edycja poświęcona była twórczości francuskiej ikony mody Coco Chanel.
Na wybiegu zaprezentowali się: Marka Roh’an, Marcin Giełbutowski, Paweł Węgrzyn, Anna Hasiak, Aneta Larysa Knap z Nowego Targu, Katarzyna Szumiec, Marta Kuchcińska, Kamila Fyda Sikorska, Hojnatzka, Magdalena Czamara, Diana Walkiewicz, Karolina Peek i Joanna Niemiec. Komisja pod przewodnictwem Ilony Kanclerz oceniała nie tylko zgodność z tematem konkursu, ale przede wszystkim kreatywność i wysoki poziom krawiectwa.



Decyzją komisji nagrodę Polish Fashion Diamond otrzymała Joanna Niemiec i to ona będzie miała szansę zaprezentowania swojej kolekcji autorskiej podczas przyszłorocznej edycji Paris Fashion Week. Nagrodę wręczyła Honorowa Konsul Republiki Francji Anna Krasuska Terrillon.

Aneta Larysa Knap zajęła 5 miejsce.

Nowotarżanka pracuje obecnie nad kolejną edycją Polki Folki, największego pokazu mody folk w Kraju, który został nominowany do trwającego konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Niebawem jej projekty będzie można zobaczyć na wybiegu w Pekinie, a także przygotowuje się na pokaz z udziałem gwiazd w Warszawie w połowie listopada.

Materiały prasowe, oprac. r/ foto. Robert Takielak, Moondust Videos (przekazane przez ALK)
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
k27.09.2019, 09:56
Jeszcze trochę i się okaże że w robienie w takie gniazdo to obowiązek prawdziwego górala z krwi i kości. Pracę projektantów nie ocenia się po liczbie pokazów w których brali udział tylko ilości sprzedanych kreacji. A z tym u naszej Anci chyba nie najlepiej.
:(26.09.2019, 18:32
"Jakbyście byli Góralami z krwi i kości to byście na swoich i w swoje gniazdo nie robi" akurat właśnie to charakterystyczna cecha większości górali +zawiść.
Gal Anonim26.09.2019, 13:16
Świat mody to największe towarzystwo wzajemnej adoracji. Są rodzaje sztuki gdzie zwykły przechodzień zatrzyma się i doceni pracę, moda do tego rodzaju sztuki nie należy.
do sylwia lehner26.09.2019, 11:10
to nie żadne nasze gniazdo . to knap larysa.
wildi26.09.2019, 10:20
jestem góralem z krwi i kości i przeraza mnie kazdorazowe wyskoki larysy ani to góralskie ani COCO CHANELL chyba by sie w grobie przewrócicła jak by zobaczyła tak zwane projekty , jestem oburzony ,że taki dziwadło śmie nazywać GÓRALSKIE swoje "kolekcje " ale tata załatwi w Związku wszystko bo od czego jest prezesem a wcale nie jest góralem ale przebnierancem
Sylwia Lehner25.09.2019, 21:39
Hejterom dziękujemy za komentarze - pustaki nie robiące na nikim konkretnym wrażenia.

Zbyt dużo czasu wolnego zapewne.

Jakbyście byli Góralami z krwi i kości to byście na swoich i w swoje gniazdo nie robili.

Sylwia Lehner
wildi25.09.2019, 16:59
zabawa w ubieranie lalek , nie ma czym się zachwycać talent się wypalił i koniec nominacja do nagrody powinien Pan Mostowy dobrze si zastanowić nad taki zgłoszeniem
com25.09.2019, 13:49
gwiazda... parodia a nie gwiazda :D
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl