24.10.2019, 14:02 | czytano: 2062

Komunikat ws. handlu pod cmentarzem w Nowym Targu

Arch. Podhale24.pl
W związku z zainteresowaniem handlem zniczami i kwiatami przy ul. Zacisze, Urząd Miasta w Nowym Targu informuje, że w okresie od 28 października do 4 listopada, na miejskich ulicach w okolicach cmentarza obowiązywać będą zasady przyjęte dla placu targowego.
Inkasent na zlecenie magistratu pobierał będzie od wszystkich handlujących dzienną opłatę targową (4 zł/m2). Urząd nie będzie prowadził rezerwacji ani wyznaczania miejsc prowadzenia działalności. Osoby prowadzące działalność handlową winny stosować się do przepisów ruchu drogowego i zakazu handlu na istniejących zieleńcach.
Miejsca do handlu przy wejściach na cmentarz od ul. Norwida i ul. Szpitalnej w Nowym Targu należy uzgodnić z Zakładem Gospodarczym Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu - administratorem cmentarza, z siedzibą przy ul. Parkowej 14 w Nowym Targu.

oprac. r/ UM Nowy Targ
zobacz także
komentarze
Mareczek24.10.2019, 18:50
4 zł za metr i urząd nie będzie wyznaczał miejsca do handlu czyli stoisz gdzie chcesz i jak chcesz bo na pewno nikt zhandlujacych nie dostosuje się do przepisów ruchliwa ulica na chodnikach ludzie. super
Zobacz pełną wersję podhale24.pl