30.10.2019, 14:38 | czytano: 3218

W Poroninie świecą przykładem (zdjęcia)

zdj. Piotr Korczak
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Poroninie w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” wraz z nauczycielami i samorządowcami rozdawali dziś w południe kierowcom i pasażerom elementy odblaskowe.
Na przystanku autobusowym przy drodze krajowej nr 47 w Poroninie dzieci z miejscowej szkoły im. Legionów Polskich wraz z nauczycielami i władzami samorządowymi w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” rozdawali kierowcom i pasażerom elementy odblaskowe. Podróżni byli informowani o celu akcji i jak dało się zaobserwować wielu osobom taka akcja bardzo się podobała Elementy odblaskowe rozdawane przez dzieci mają poprawić bezpieczeństwo na drogach, a przede wszystkim uświadomić pieszym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Szkoła w Poroninie to kolejna placówka, która uczestniczy w konkursie „Odblaskowa Szkoła”.
Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
komentarze
obserwator31.10.2019, 13:51
Brawo panie Radku! Szkoda, że takiego pedagoga nie potrafili docenić władze z Gminy Szaflary i dali tylko pół etatu pedagoga szkolnego w SP w Szaflarach.
Aż serce ściska, że kiedyś takie pozytywne i ważne rzeczy dla całej gminy działy się w Szaflarach. A teraz o naszej szkole świat zapomniał. Wstyd panie wójcie!!!!!!(celowo napisane przez małe w)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl