05.11.2019, 17:21 | czytano: 2153

"Muzyczna kuchnia Och" w Ochotnicy Dolnej. Mamy dla Was bezpłatne wejściówki

Restauracja Och w Ochotnicy Dolnej zaprasza 10 listopada na pierwsze z cyklu spotkań "Muzyczna kuchnia Och". Restauracja łączy dawne potrawy gorczańskich górali z muzyką folkową. Dla czytelników Podhale24.pl mamy dwie bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.
W pierwszym rozdaniu na stół trafią: śliwcorka i lane kluski, wegańska kasza z warzywami i grzybami, z bryndzą i miętą, pierogi z kapustą i grzybami, żeberko w kapuście, placki z blach, moskole z bryndzą lub smalcem, nasz słodki wypiek oraz: zespół OREADA z Łodzi.
KIEDY: niedziela 10.11.2019., godz.17.00.
GDZIE: Restauracja Och, Hologówka 197, Ochotnica Dolna.
KTO: Oreada w składzie: Kasia Biesaga – wokal, instrumenty dęte, Adam Marańda – skrzypce, mandolina, wokal, Kacper Bienia – klawisze, akordeon, wokal, Mateusz Jędraszczyk – gitara elektryczna, Maciej Kłys – gitara basowa, Kamil Kaźmierczak – perkusja .
CO: śliwcorka i lane kluski, wegańska kasza z warzywami i grzybami, pierogi z bryndzą i miętą, pierogi z kapustą i grzybami, żeberko w kapuście, placki z blach, moskole z bryndzą lub smalcem, nasz słodki wypiek.
Bilety: 50 PLN rezerwacje / 70 PLN w dniu wydarzenia. Dzieci pod opieką dorosłych do lat 12 za darmo.

Dla czytelników Podhale24.pl mamy dwie wejściówki. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi wyślą e-mail na adres konkursy@podhale24.pl, wpisując w temacie wiadomości hasło "Muzyczna kuchnia Och". Ci, którym szczęście w konkursie nie dopisze mogą kupić bilety online w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl w cenie 50 zł od osoby.

Szczegółowe informacje na:
www.facebook.com/events/715888708931287
www.facebook.com/restauracjaoch

Grupa Oreada prezentuje FolkOFF. Autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. Zespół powstał w 2016 roku i zagrał ponad 70 koncertów – wystąpił m.in. na Festivalu v Ulicích w Czechach, Slot Art Festival 2018, w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk czy Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Oreada to laureat wielu ogólnopolskich konkursów, takich jak: PIOSENKARNIA 2017, YAPA 2017, BAZUNA 2016, a także zdobywca wyróżnienia 52.i 53. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Z początkiem czerwca 2017 roku Oreada wydała minialbum, który jest fonograficznym debiutem grupy.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl