18.11.2019, 08:57 | czytano: 4855

Dzień Seniora w "Smreku"

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, w Domu Pomocy „Smrek” w Zaskalu odbyło się spotkanie okolicznościowe.
Tym razem w „Smreku” program artystyczny przygotowali i wystawili uczniowie Szkoły Podstawowej w Zaskalu pod kierunkiem nauczycielek Bogumiły Czyż i Elżbiety Poniedziałek. Program obejmował pokazy taneczne, recytację, śpiew, pokaz gry na gitarach i fragment „Małego Księcia” mistrzowsko wystawiony przez młodych adeptów kółka teatralnego.
Seniorzy z kolei odwdzięczyli się recytacją wierszy i wspólnie odśpiewanym „Sto lat”. Spotkanie bowiem było również okazją do złożenia życzeń imieninowych poszczególnym solenizantom z danego miesiąca. Wszyscy podopieczni otrzymali płaskorzeźby wykonane przez uczestników terapii zajęciowej, a solenizanci dodatkowo kwiaty. Spotkanie zakończyło się wspólną biesiadą. Nie zabrakło też pysznego domowego ciasta.

Materiały prasowe, fot. Józef Prokop, DPS "Smrek" w Zaskalu
Może Cię zainteresować
komentarze
r.n.19.11.2019, 11:36
Sukcesów i satysfakcji Panie Marcinie! Mieszkańcom jak najwiecej powodów do uśmiechów, a pracownikom(również tym mniej fotogenicznym i nie lubiącym się rzucać na pierwszy afisz;), zadowolenia i docenienia za wasz codzienny trud i poświęcenie. (?...Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli...? ? ...Ojciec twoj, który widzi w ukryciu, odda tobie...?)
Adam18.11.2019, 20:29
Brawo Panie Marcinie
Bobo18.11.2019, 14:57
Mówcie sobie co chcecie ale Marcin w każdym towarzystwie umie się znaleźć i świetnie wygląda. Może ta zmiana przyniesie Mu sukces i zadowolenie.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl