20.11.2019, 17:57 | czytano: 1453

"Muzyczna kuchnia Och" - spotkanie drugie. Mamy dla Was bezpłatne wejściówki

Restauracja Och w Ochotnicy Dolnej zaprasza 23 listopada na kolejne z cyklu spotkań "Muzyczna kuchnia Och". Na stołach zagości kuchnia Karpat, a dodatkową atrakcją będzie koncert BalkanArtz. Dla czytelników Podhale24.pl mamy dwie bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.
Kiedy: 23.11 (sobota) godz.18.00
Gdzie: Ochotnica Dolna Restauracja Och
Koncert BalkanArtz w ramach cyklu "Muzyczna Kuchnia Och"
Bilety: 70 PLN rezerwacje / 90 PLN w dniu wydarzenia
W cenie jest poczęstunek kuchni regionalnej tak zwany "szwedzki stół' w tym: Kwaśnica Wegańska z ziemniakiem, Pierogi Ruskie, Grilowane warzywa, Grilowana kaszanka na kapuście, Ziemniaki z omastą i kwaśnym mlekiem, Placki z blach, Moskole z bryndzą lub smalcem i nasz słodki wypiek. Rezerwacje miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl

BalkanArtz to projekt muzyczny inspirowany muzyką rumuńską, bałkańską, węgierską i cygańską. Powstał w 2015 roku z połączenia fascynacji i doświadczeń muzycznych Olgi, Adama, Marcina i Nikolaya i Laurentiu. Dzięki różnorodności ich zainteresowań, podczas koncertów BalkanArtz elementy muzyki ludowej łączą się z rock’n’rollem, darbuka wchodzi w dialog z gitarą basową, a sevdalinki wybrzmiewają obok utworów pochodzących z Rumunii. Drugi człon nazwy zespołu nawiązuje do węgierskiego słowa „Arc”, które oznacza „twarz” – i tak właśnie BalkanArtz, łącząc tradycyjne brzmienia z nowoczesnymi aranżacjami, ukazuje słuchaczom nową twarz muzyki bałkańskiej.

Dla czytelników Podhale24.pl mamy dwie wejściówki. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi wyślą e-mail na adres konkursy@podhale24.pl, wpisując w temacie wiadomości hasło "Muzyczna kuchnia Och". Ci, którym szczęście w konkursie nie dopisze mogą kupić bilety online w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl w cenie 70 zł od osoby.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl