19.12.2019, 20:13 | czytano: 3738

Mikołaj wjechał maluchem na lodowisko (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski
NOWY TARG. Św. Mikołaj odwiedził podopiecznych Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego. Na lodowisko wjechał w klubowym maluchu "Szarotek".
W nowotarskiej hali lodowej powiało już świąteczną atmosferą. Zabrzmiała muzyka, która wprawiła wszystkich w piękny, świąteczny nastrój. W tej wyjątkowej chwili na trening przyszedł nawet Aron, za którym stęsknili się koledzy z drużyny. Kolega rówieśnik, który pomagał drużynie w odniesieniu zwycięstwa, a teraz musi chwilowo podleczyć swoje zdrowie i zapewne tęskni za hokejem - a my za nim. On również chciał spotkać Mikołaja na lodowisku, bo co roku jest to wspaniała i niezapomniana chwila, która dzieciom smakuje równie jak zwycięstwo. Dzięki temu ta chwila była równie szczęśliwa nie tylko ze względu na prezenty, ale także dlatego że znów wszyscy byliśmy razem w drużynie. Dodatkowo zjawił się on… małych hokeistów odwiedził sam Mikołaj!
I jak trzeba zaznaczyć, dokonał tego w najlepszym stylu. Wjechał klubowym samochodem przygotowanym przez Tomka Dziurdzika i jego rodzinę wprost na taflę lodowiska.

Dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli był to bardzo bogaty Mikołaj. Obdarował aż 80 dzieciaków – tak tak, jest nas już tak dużo w tej najmłodszej, początkującej sekcji hokejowej. Tak liczna grupa to efekty świetnej współpracy z panią Kasią Wójcik, przewodniczącą Komisji Sportu, Turystyki i Promocji, wspieraną przez burmistrza Miasta Grzegorza Watycha, któremu nowotarski hokej i dzieciaczki są bliskie sercu.

Za zaangażowanie dziękujemy także panom z obsługi technicznej hali lodowej oraz sponsorom - Pawłowi Bargieł / Fitness Factory za sponsoring nadruków na bluzach, wypożyczalni strojów „Kacper” Nowy Targ za zadbanie o stroje okolicznościowe, Tomaszowi Żarneckiemu Nowy Targ za cukierki, Paulowi Neuwelt - naszemu świętemu.

Wyczarowanie tylu prezentów udało się dzięki Elżbiecie Wsół i Bartłomiejowi Zubek oraz Agnieszce Kawie, Magdalenie Szlachtowskiej, Asi Jaszczyk i Wioletcie Danel. Nie było łatwo, ale dzięki tym osobom i firmom udało się i było tyle radości – dziękujemy MMKS Podhale Nowy Targ.

Materiały prasowe MMKS, oprac. r/ zdj. Szymon Pyzowski
zobacz także
komentarze
abcdefghijkl20.12.2019, 14:16
Przecież to nie diabeł rozdawał prezenty tylko Mikołaj.
Z kibicami z kijem w *** też daleko nie zajadą więc panie @kibic proponuję /.../
kibic20.12.2019, 07:53
Jak to się już wszystko, wszystkim pomieszało w głowach... od kiedy to diabeł prezenty rozdaje???? dziwić się, że świat coraz gorszy skoro sami dobrowolnie wszędzie diabła zapraszamy... wstydziła by się pani taki strój ubierać.... Z takimi fanami Szarotki to daleko nie zajedziecie .... a prezenty, to dobra rzecz
Zobacz pełną wersję podhale24.pl