22.12.2019, 14:18 | czytano: 2203

Przed nami kolejna edycja Pucharu Zakopanego

11 stycznia 2020 r. rozpocznie się VII Puchar Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. To cykliczna impreza dla miłośników narciarstwa, którzy przyjeżdżają do Zakopanego z całej Polski, aby wziąć udział w tej niezwykłej imprezie. Już dziś można zgłosić swój udział w pierwszej edycji wydarzenia, która odbędzie się tradycyjnie na Harendzie.
Puchar Zakopanego składa się z czterech edycji, rozgrywanych co dwa tygodnie. Pierwsze dwie odbywają się na terenie Ośrodka Narciarsko-Rekreacyjnego Harenda Zakopane (slalom równoległy, slalom SL), kolejna - na Kasprowym Wierchu (slalom gigant SG), a finałowa - na terenie Stacji Narciarskiej Polana Szymoszkowa (slalom Gigant SG).
Każda edycja Pucharu Zakopanego jest nie tylko świetną okazją do spotkań i rywalizacji w gronie przyjaciół, ale też do wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów.

W roku 2020 zawodom dorosłych towarzyszyć będzie również II Puchar Zakopanego Dzieci w ramach XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych. W zawodach wystartują również podopieczni Fundacji Handicap Zakopane.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Pucharu Zakopanego.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl