23.12.2019, 11:30 | czytano: 2448

Krew mikołajkowym prezentem od policjantów

ZAKOPANE. 26 osób oddało ponad 11 litrów bezcennej krwi. To wynik zbiórki przeprowadzonej, z udziałem m.in. policjantów i pracowników zakopiańskiej komendy, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Akcja została zorganizowana przez tatrzańskich policjantów i Regionalne Centrum Krwiodawstwa. Do wzięcia udziału w niej nikogo nie trzeba było namawiać – policjanci, pracownicy policji, emeryci oraz strażacy chętnie włączyli się do akcji.


W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Zakopanem odbyła się zbiórka krwi. W akcji udział wzięli policjanci, pracownicy policji, strażacy, emeryci policyjni oraz mieszkańcy Zakopanego. Ten bezinteresowny gest daje nie tylko ogromną satysfakcję, ale przede wszystkim jest bezcenny dla tych, którzy go potrzebują. Zwłaszcza teraz w okresie przedświątecznym policjanci z klubu HDK „błękitnokrwiści” przy KPP Zakopanem postanowili podzielić się najcenniejszym darem. Działania te mają pomóc wszystkim potrzebującym, promując jednocześnie idee honorowego krwiodawstwa wśród tatrzańskich policjantów i pracowników policji.

Źródło: KPP Zakopane, oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Jozekk23.12.2019, 22:38
A ten drugi to od kiedy policjant
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl