03.02.2020, 15:28 | czytano: 4282

Nowe połączenie autobusowe z Ochotnicy Górnej do Nowego Sącza

Arch. Podhale24.pl
Z początkiem lutego ruszyło nowe połączenie autobusowe na linii Ochotnica Górna – Nowy Sącz. Możliwe dopłaty do biletów miesięcznych.
Na przedostatniej sesji Rady Gminy Ochotnica Dolna wójt Tadeusz Królczyk poinformował o współpracy z firmą transportową „A. Langowski”. Ustalany jest optymalny rozkład jazdy i lista osób zainteresowanych kupnem biletów miesięcznych.
– Nosimy się z zamiarem, ale nie jest to jeszcze przesądzone, aby dla tych osób, które się zgłoszą i zadeklarują chęć kupienia biletów miesięcznych w lutym na tej linii, dofinansować bilety w jakiejś mierze. Jest to specyficzny miesiąc, bo są ferie zimowe – ocenił wójt.

ao/
Może Cię zainteresować
komentarze
JFK04.02.2020, 13:43
Gmina bedzie dopłacała do połączenia? to było za starego wójta ale niestety ekonomia jest bezlitosna i sie poprostu NIEOPŁACAŁO!!! a teraz kochani napiszcie ile to bedzie kosztowało budżet gminy? wÓJCIE ja Cie proszę!!! bo jeszcze mam KSIAZKĘ WYDANA PRZEZ PANA NA POTRZEBY KAMPANI WYBORCZEJ.
inwalida03.02.2020, 22:02
A z N.Targu do N.Sącza (dwa autobusy dziennie)? Zresztą poco tam jechać? Tam się tylko jeżdzi na komisję do ,,zusu,, i nie autobusem.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl