22.02.2020, 09:33 | czytano: 1357

III Zawody Telemarkowe Klubu SNPTT na i Białczańskiej

Miło nam poinformować o zawodach, które kolejny raz w nadchodzącym sezonie narciarskim organizuje Sekcja Telemarku wspólnie z Kotelnicą Białczańską.
Nasz Klub, którego pełna nazwa brzmi Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Zakopane 1907 jest najstarszym stowarzyszeniem narciarskim, które zostało założone w 1907 i działa bez przerwy. Jedyny taki klub w Polsce! My w ramach Sekcji Telemarku postanowiliśmy organizować doroczne zawody aby popularyzować tą starą dyscyplinę narciarską. Nasze zmagania rozrastają się z roku na rok. W ostatnich zawodach mieliśmy zawodników z Ukrainy. Termin naszych zawodów pokrywa się ze Światowym Dniem Telemarku, który przypada na pierwszy weekend marca, w tym roku to 7.03. Wobec tego chcemy już dziś zaprosić miłośników i entuzjastów telemarku na Kotelnicę Białczańską do Białki Tatrzańskiej. U nas na Kotelnicy odbywają się nie tylko zawody ale to również siedziba naszej Sekcji Telemarku i wobec tego pod naszym okiem można zgłębiać arkana sztuki jeżdżenia tym stylem, naprawdę warto! To prawdziwa wolność i dowolność narciarstwa. Gwarantujemy dobrą zabawę, zawody w formule Classic czyli będzie na trasie skocznia, pętla 360 stopni, oczywiście bramki i podbieg do mety. Każdy z uczestników otrzyma w ramach wpisowego pakiet startowy z niespodzianką! Niestety nie możemy zagwarantować słonecznej pogody :(
Przypominamy, że zawody odbędą się w sobotę 07.03.2020, na trasie 8A z Jankulakowskiego Wierchu (tak jak poprzednio), rozpoczęcie zawodów o godz. 10-tej. Wydawanie numerów od godz. 8,30 w okolicach startu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej włącznie z numerem konta, na które należy wpłacić wpisowe w wysokości 50 zł. W załączniku należy dostarczyć potwierdzenie opłaty wpisowej.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem naszej sekcji: snptt1907gt@gmail.com

Dodatkowych informacji udzielą niżej podpisani. Do zobaczenia!!!

Piotr Jasieński „Szuwarek” 603 77 08 97
Stanisław Styrczula 501 61 60 39
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl