12.04.2020, 10:47 | czytano: 1705

Życzenia wielkanocne abp. Marka Jędraszewskiego: Chrystus prawdziwie zmartwychwstał!

"Drodzy Siostry i Bracia, dziś na nowo przeżywamy tę prawdę, którą usłyszały najpierw niewiasty, a potem apostołowie. Po raz kolejny, uświadamiamy sobie, że zostaliśmy opieczętowani pieczęcią życia. Życzmy sobie, abyśmy tę pieczęć nosili w sercach z dumą i radością" - powiedział abp Marek Jędraszewski składając wielkanocne życzenia wiernym Archidiecezji Krakowskiej.
Metropolita krakowski przypomniał słowa Jana Pawła II z Niedzieli Zmartwychwstania, 22 kwietnia 1984 roku. Papież powiedział wtedy: „Pieczęć śmierci na kamieniu grobowym zostaje zerwana”. – Jesteśmy zobowiązani, by głosić prawdę o Chrystusie zmartwychwstałym i ukrzyżowanym. Życzę wam, w tym niełatwym czasie, radości i pokoju – darów zmartwychwstałego Chrystusa. Dzielmy się nimi ze wszystkimi! Pamiętajmy o tych, którzy są na pierwszej linii walki z koronawirusem – módlmy się za nich, życząc im wytrwałości i siły. Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!


źródło: Archidiecezja Krakowska
komentarze
Księże Arcybiskupie13.04.2020, 17:34
Cosik nie poczytne Wasze Życzenia Wielkanocne. W tak wielkie święta tak mało wejść. Żadnych podziękowań, cosik to chyba nie tędy droga.
Zobacz pełną wersję podhale24.pl