30.04.2020, 17:46 | czytano: 2010

Rabkoland pomaga

- Niestety nie wiemy, kiedy otworzymy bramy Rabkolandu i przyjmiemy pierwszych gości, choć oczywiście czekamy na to z niecierpliwością. Teraz najważniejsze jest jednak wsparcie tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu – mówi Kamil Szura, manager marketingu Rabkolandu.
– Odpowiednio zabezpieczeni pracownicy ochrony zdrowia to skuteczniejsza walka z epidemią, bez ich zaangażowania świat nigdy nie wróciłby do normy - podkreśla. Dlatego rabczański park rozrywki, pomimo braku przychodów, ufundował spore zapasy środków ochrony osobistej – fartuchów i przyłbic, a także ponad 2000 rękawiczek lateksowych. Artykuły zostały rozdzielone pomiędzy cztery lokalne instytucje ochrony zdrowia. Trafiły do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc (Oddział Terenowy Rabka-Zdrój), Szpitala Miejskiego Rabka-Zdrój, Podhalańskiego Szpitala Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu i na oddział zakaźny szpitala w Myślenicach.
- Wierzymy, że dzięki tej pomocy nie tylko poprawimy bezpieczeństwo medyków, ale także pokażemy im, że nie są sami w walce z wirusem. Tylko tak możemy podziękować za ich poświęcenie, dzięki któremu wciąż mamy nadzieję, że bramy Rabkolandu jeszcze w tym roku otworzą się dla małych i dużych gości – dodaje Szura.

Źródło: Rabkoland, r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl