25.06.2020, 10:38 | czytano: 4500

Parkowanie na chodniku

Fot. Czytelnik
NOWY TARG. "Genialne parkowanie przy Sikorskiego 25" - komentuje czytelnik, który przyłapał kierowcę na postoju na chodniku.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Fikus26.06.2020, 09:46
Do Schit storm(...)ktoś kto zna te okolice nie musi mieć map!Zabierasz głos w dyskusji to dobrze by było znać teren o którym się pisze!Ty nie znasz ale zbierasz głos to może faktycznie potrzebujesz mapy!No to sobie poszukaj i nie czekaj ba gotowca!Trochę inwencji!????
Fotograf26.06.2020, 09:41
Do @Zdumiona-Na forach dyskusyjnycb na czatach zwracamy się do siebie na Ty i nie "panujemy" więc daruj sobie te pouczenia!Jak Ci to nie odpowiada to nie komentuj madralo!????też nie pozdrawiam!
Papuga26.06.2020, 09:08
Do @zdumiona-ja jestem bardziej zdumiony Twoimi poglądami i komentarzami!Jedyne wytłumaczenie to to że to Ty tak parkujesz lub ktoś z Twojej rodziny!Zaistniałas bardziej niż autor zdjęcia!Żenada!!????
Rysio26.06.2020, 08:11
Do @Zdumiona-ja jestem zdumiony Twoim poziomem rozumowania????Ten który pokazuje lamiacego prawo jest be a kierowca parkujacy na chodniku jest cacy!Litosci kobieto,litosci!!!!
swojak26.06.2020, 07:35
do zdumiona; Szanowna Pani skoro Pani twierdzi ze to nie jest droga ekspresowa to moze by tak zostawiac samochody własnie przy krawężniku na drodze a nie na całej szerokości chodnika co Pani o tym sądzi ?? bo skoro spacerowiwcz jest bezpieczny schodzac na jezdnie to dlaczego by samochód nie by własnie tam ł bezpiecznie zaparkowany? Proponuje Pani temu Panu spacer?? ok tylko gdzie? po jezdni skoro samochody na chodnikach? Jeszcze jedna kwestia co do metrów jakie Pani twierdzi ze sa od parkingu,,ok lubi Pani spacery to moe i spacer własnie od parkingu do domu by sie sprzydał?//
Fotograf26.06.2020, 07:06
Do Cyc Malina-dzieki za trzeźwy osąd i prawidłowe podejście do tematu czego nie można powiedzieć o innych komentujących broniących łamiących prawo!
Hanna26.06.2020, 06:59
Ludzie!Czytam te Wasze "mądrości"pod tym zdjeciem i powiem tak-czy Wy jesteście jeszcze ludzmi szanujacymi prawo czy może to ja już zwariowałam????Człowiek w dobrej wierze zamieszcza zdjecie samochodu człowieka lamiacego przepisy prawa a Wy atakujecie tego czlowieja i tlumaczycie bezprawne zachowanie kierowcy???Co się dzieje?????Szczególnie zszokowana jestem wpisami osoby podpisującej się nickiem"zdumiona"!Czegoś takiego w życiu nie doświadczyłam!Ewidentne wykroczenie tego kierowcy a Ty atakujesz kogoś kto to pietnuje??Co to jest?Czytając Wasze wpisy dochodzę do wniosku że Świat zwariował!!Przykro mi bardzo!
otka26.06.2020, 06:15
A pod blikiem 17 na Sikorskiego pewien pan sobie zrobił komis samochodowy,a mieszkańcy nie mają gdzie zaparkować.Do roboty panie fotografie.
Kierowca25.06.2020, 22:06
Dajcie spokój temu biednemu autu.... jako kierowca w tej okolicy widzę głównie problem z pieszymi, którym chodnik myli się z jezdnią;) skoro ludzie chodzą po jezdni to co się denerwujecie na auta na chodniku - wam wolno A jemu to już nie ?
zdumiona25.06.2020, 22:02
Do postawa obywatelska - nie jest to w żadnym przypadku zachowanie powtarzające się, ponieważ mieszkam na tym osiedlu i doskonale o tym wiem. Stąd moja reakcja. Ktoś usiłuje zrobić z tego niewyobrażalną zniewagę, zakrawającą o co najmniej zbrodnie przeciw ludzkości.
shit storm (...)25.06.2020, 21:56
do Fikus - zrób jeszcze screena z map google i koniecznie dodaj w załączniku.
Wartozajacsieswoimpodworkiem25.06.2020, 21:54
Jezu ludzie dajcie spokój... I tak chodzicie ulicą, przejeżdżające samochody obok muszą was wymijac, czekać aż się ruszcie albo choć zauważcie, że cos jedzie ... bo przecież to teren osiedla, ograniczenia prędkości I oczywiście przecież macie do tego prawo.... Jest większe zło na tym świecie , a jak juz potrzeba troszke ploteczek to np. Świetnym tematem jest to czym palicie, plastik , który wręcz wala się po tym często używanym chodniku... polecam fotografowi kolejna sesje zrobić jak to pilnujecie segrecji odpadów, bo przecież tylko ktoś kto zaparkuje na chwilę samochód jest największym przestępcą.
postawa obywatelska25.06.2020, 21:41
Czytając to co napisała zdumiona i to co odpisał jej Fotograf, można przypuszczać, że ten "miszcz kierownicy" to recydywa jeśli chodzi o parkowanie i sprawą powinna zająć się policja.
Fotograf popieram to co robisz, trzeba napiętnować takich kierowców.
Mieszkaniec25.06.2020, 21:39
Do @fotograf - nie zgodzę sie ze to jest normalna droga. Nierzadko bawia sie na niej dzieci grajac pilka. Poważnie, robi sie tu z igły widły. Bez przesady.
Zdumiona25.06.2020, 21:12
Panie fotografie, proszę sobie nie schlebiać, bo jestem przekonana, że o czyim kolejek podniecenia może Pan wyłącznie pomarzyć.
Madralo? Nie jesteśmy na "Ty". Myślę, że marne ego zostało już wystarczająco polechtane, skoro Pańskie zdjęcie trafiło na ów stronę. Oboje wiemy, że to nie jest kilka metrów, a ta droga nie jest ekspresowką.
Używanie wykrzyknikow również nie sprawi, że pańskie wypowiedzi nabiorą jakiejkolwiek merytorycznej wartości.
Skoro stoi Pan na straży prawa i porządku proponuje zająć się istotniejszymi kwestiami. Ponieważ z tej sytuacji wynika, że jest Pan niezwykle zdesperowanym introwertykiem.
Może spacer pomoże? Może znajdzie Pan więcej inspirujących wydarzeń z życia między blokami.

Nie pozdrawiam.
Fikus25.06.2020, 20:21
Schit storm(...)z całym szacunkiem dla Twoich wywodów nie mogę się z nimi zgodzić!Parking o którym piszę jest oddalony okolo 80 metrów w północną stronę od miejsca parkowanie tego geniusza!Jest pusty bo ja tam bez problemu parkuje !Nie ma tam żadnego chodnika!Pofatyguj się tam na spacer a potem pisz!Ten parking jest w ciagu ulicy Sikorskiedo ale. przed blokiem na Maczka 1!!
Fotograf25.06.2020, 17:56
Do @Zdumiona-no więc madralo to jest tak:To zdjęcie zrobiłem dzisiaj około 8 rano!To jest normalny chodnik a koło chodnika bieganie normalna droga po ktorej poruszają się samochody i piesi chcąc iść dakej muszą wychodzić na drogę!Nie pidniecaj sie tak w obronie tego kierowcy bo nie masz racji!Kilka metrów ponizej jest pusty parking to dlaczego tam nie parkuje??Jakiś dziwny amok Cię ogarnął w obronie człowieka który łamie prawo!!
Shit storm (...)25.06.2020, 17:41
Do Fikus- idąc tym tropem, niech każdy parkuje na miejscach przyporzadkowanych do innych bloków, a na pewno wyzbedziemy się problemu. Jeżeli to zdjęcie jest przy bloku 25, to jaki sens ma parkowanie na drugim końcu osiedla? Chyba, że będziemy oczekiwać na zdjęcia spod Maczka, gdy ktoś stoi na chodniku, bo również nie może zaparkować. Zauważasz absurd ?
Mieszkaniec25.06.2020, 15:34
A czy to nie jest przypadkiem osiedlowa droga wewnętrzna ?
A nie obwodnica, na której to pieszym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo ?
Jak widzę te komentarze o wstydzie, hańbie, łamaniu prawa (...) to czekać tylko na szowinistyczne teksty lub inne absurdalne rozwinięcia.

Szanowni Państwo, nie udławcie się tym jadem.
zdumiona25.06.2020, 15:19
Zdumiewająca ilość komentarzy do tak nieistotnej sytuacji. Ktoś jest nadgorliwy, no to szuka newsów na swoim poziomie, wróć "podwórku".
W odpowiedzi do @pim - myślę, że parkowanie co do cm jednak jest oznaką, że ktoś potrafi więc weryfikować można co najwyżej właścicieli złomów, które zajmują parkingi miesiącami nieruszane. ;)
Niebawem okrzykniecie tego kierowce przestępcą, mordercą, złodziejem, czy kto wiem, kim jeszcze.. A chyba nikt nie wie, że to zdjęcie było zrobione dzień wcześniej po 18:00 a chwilę później zostało przeparkowane.
Dodam jeszcze, że ludzie... na Boga, to nie jest żaden deptak, ani nawet uczęszczany chodnik, o ile ktoś co chwile nie biegnie do kosza ze śmieciami.
Fikus25.06.2020, 15:18
doshit storm (...)-wszystko to ładnie napisałeś tyle tylko że ten samochód stal sobie od popołudnia do rana do dzisiaj!Wiem bo tam chodzę często do pracy!!Poza tym poniżej parę metrów jest piękny parking przy Maczka 1 od strony Dunajca!!Wyobraź sobie że jest zawsze prawie pusty!Też tam parkuję!Dziękuje za uwagę!!
niedopełnienie obowiązków zarządcy terenu25.06.2020, 14:50
Dzielny fotograf. Weselne też robi ?
driver25.06.2020, 14:31
do @normal-wstyd i chamstwo to jest takie parkowanie na chodniku!!Chodnik jest dla pieszych!!Więc daruj sobie takie wpisy!!!
Cyc Malina25.06.2020, 13:29
@normal bliźni który piętnuje chamskie nawyki/zachowania jest konfident i BE, ale bliźni który utrudnia życie innym/łamie przepisy jest CACY i BOHATER. Masakra że zawsze się znajdą obrońcy oszołomów, zapewne robiący to samo skoro według nich jest to normalne zachowanie. Ktoś normalnie żyjący w zgodzie z bliźnim zapewne nie ma tego typu problemu. Dojdzie do tego że jak ktoś ma wideorejestrator w samochodzie i nagra jak ktoś wymusza na nim pierwszeństwo lub inne wykroczenie i później przedstawi to policji aby wyjaśnić że to nie on jest winny to według takich obrońców to będzie kapuś/konfident który donosi na bliźniego. Także "normalu" WSTYD powinni mieć ludzie tak parkujący.
Jacek Placek25.06.2020, 13:17
A na Sikorskiego macie jakiegoś sygnalistę. Pan emeryt nie ma co robić, więc zasadza się z komora w krzakach i czeka. Jak widać wreszcie się doczekał, zrobił focie i wysłał (umie wysłać). No i teraz chodzi po osiedlu z zadratym nosem, bo to jego dzielo. Jego zdjęcia opublikowano.
.
PIM25.06.2020, 12:59
Do normal
Jaki wstyd ? Wstyd i hańba to jest tak parkować nie rozumiesz prostej sprawy ? Przecież to jest karalne kto takiemu wydał prawo jazdy ? A może właśnie prawo jazdy do weryfikacji
Zbig25.06.2020, 12:43
Może by tak jeszcze wziąć się za rowerzystów jeżdżących po chodnikach. Strach wyjść z domu pieszo. Czy nowotarska policja zrobiła kiedykolwiek cokolwiek w tym temacie???
shit storm (...)25.06.2020, 12:01
Fantastycznie, że mamy spostrzegawczych obywateli. Szkoda jedynie, że zajmują się taki drobnostkami. Na tym parkingu stoi masa aut, które nie należą do mieszkańców. Bardzo często jest więc problem po powrocie z pracy znaleźć jakiekolwiek miejsce.
Zatem to, że ktoś postawi samochód chwilowo na chodniku, nie jest powodem do tworzenia afery.
zygol25.06.2020, 11:57
I bardzo dobrze, że chodzą i robią zdjęcia.
@daniel25.06.2020, 11:56
a jaki czynsz płacą mieszkańcy Rynku i okolicznych uliczek, bo "luksus" parkowania, przejść itp. mają wyśmienity hahaha
zx25.06.2020, 11:31
uff a myslalem ze nasz fotograf wyjechał na wakacje, a jednak czujny jest nadal :)
daniel25.06.2020, 11:27
Jaki czynsz taki luksus na osiedlanych blokowiskach juz dawno znajomi wyprowadzili sie z tych kartonów (bloków) . Nie ma co już dodawać takich zdjęć bo to sie nudne robi . Bedzie jeszcze gorzej
normal25.06.2020, 11:20
Ludzie nie mają nic do roboty tylko chodzić robić zdjęcia i pisać artykuły na bliźniego. Wstyd !!!
Kordzik25.06.2020, 11:10
Może by się tak wziąć za samochody, których nikt nie używa a zajmują parkingi? Na Topolowym są 2 auta, spod których już prawie drzewa wyrastają. Od kilku lat właściciel nie ruszył ich z parkingu. A jak ktoś wraca po godzinie 18 do domu to nie ma gdzie zaparkować.
mm25.06.2020, 10:53
Wystarczy zadzwonić na Policję. Tam jest strefa ruchu. Przyjeżdżają i po sprawie, a nie jojcenie na portalu, żeby zaistnieć. Żałosne
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl