13.07.2020, 12:47 | czytano: 1187

Wirtualny Dzień Otwarty na "Podhalance"

NOWY TARG. 14 lipca br. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu otworzy swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia. Uczelnia zaprasza do dołączenia się na portalu społecznościowym. W programie wydarzenia będą premierowe publikacje i materiały filmowe przygotowane specjalnie na tę okazję.
Podczas Wirtualnego Dnia Otwartego będzie okazja do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną Podhalańskiej Uczelni, ale nie tylko. Uczestników spotkania, które rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00, powita bowiem rektor dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni.
- Potem co 15 minut będą kolejne materiały filmowe o poszczególnych kierunkach, które można studiować na Podhalańskiej Uczelni. Będą też omówione zasady rekrutacji, wyjazdy w ramach programu Erasmus. Będzie można się także dowiedzieć o formach pomocy i wsparcia materialnego dla studentów. Głos zabiorą i sami studenci. Dlatego już dziś zachęcamy do bacznego obserwowania naszego wydarzenia. W trakcie naszego wyjątkowego spotkania, zachęcamy do pozostawiania swoich komentarzy z pytaniami dotyczącymi poszczególnych kierunków studiów, będziemy na nie odpowiadać na bieżąco, do godziny 12.00. Warto tego dnia rozpocząć swoją niezwykłą przygodę z Podhalańską Państwową Uczelnią Zawodową w Nowym Targu - zachęca Beata Szkaradzińska, rzecznik prasowy PPUZ w Nowym Targu.

s/
Zobacz pełną wersję podhale24.pl