01.09.2020, 21:48 | czytano: 2507

Kabaret Paranienormalni w Rabce-Zdroju (konkurs rozstrzygnięty)

W niedzielę 13 września o godz. 19:00 w amfiteatrze w Rabce-Zdroju wystąpi kabaret Paranienormalni z programem „Z humorem czeba żyć”.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu.
Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletu: 45zł/60zł. Indywidualnie bilety można nabyć w na stronie internetowej. www.biletyna.pl. Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994.

Dla czytelników Podhale24.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na występ. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które prześlą do nas e-mail na adres konkurs@podhale24.pl z hasłem "Kabaret PARANIENORMALNI w Rabce-Zdroju". W e-mailu należy też podać numer telefonu kontaktowego oraz imię. Skontaktujemy się ze zwycięzcami.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl