04.10.2020, 13:43 | czytano: 3314

Podhalanie na spotkaniu z Grzegorzem Braunem w Krakowie

zdj. nadesłane
W Krakowie odbyło się spotkanie z posłem Grzegorzem Braunem. wieczorem w Hotelu Europejskim pojawiło się kilkaset osób. Relacje ze spotkania otrzymaliśmy od naszych Czytelników.
"Na spotkaniu zostało poruszonych bardzo wiele tematów. W tym również temat kreowania nowej rzeczywistości, przez środki masowego przekazu i obecny obóz rządzący, ze znaczną częścią opozycji. Nie mogło więc tam zabraknąć również grupy górali, sprzeciwiających się fałszywej pandemii. Górali, którzy ostatnio uczestniczyli również w proteście w Warszawie STOP PLANDEMII.
Na spotkaniu chcieliśmy się dowiedzieć od pana posła Grzegorza Brauna, jakie mają plany na przyszłość. Jak chcą reagować na obecne bezprawie i co my, zwykli obywatele możemy w tej sytuacji począć. Po rozmowie z panem Grzegorzem Braunem, zaprosiliśmy go do nas, na Podhale. Zaproszenie zostało przyjęte. Będziemy czekać na odpowiedź co do terminu wizyty.

Nie zgadzamy się na kolejny lockdown. Kiedyś Polska A i B, dzisiaj żółte i czerwone strefy – my mówimy NIE! Wzrost zakażeń nie mających odzwierciedlenia we wzroście zachorowań i zgonów? Rekordy zakażeń, które uzależnione są od ilości przeprowadzonych testów - to wyłącznie propaganda.

Jak to jest, że przed kampanią prezydencką było tak źle, i mieliśmy do czynienia na każdym kroku z obostrzeniami, z zachorowaniami. W trakcie kampanii prezydenckiej, najważniejsza osoba w państwie, jaką jest pan prezydent RP Andrzej Duda obściskuje się z tysiącami osób, które przybyły na wiec. Osób, które nie przeszły żadnych testów na obecność wirusa, osób, które nie zachowywały dystansu społecznego... Czy wtedy koronawirus przestał istnieć? Czy wtedy nie trzeba było już nosić maseczki i każdy mógł czuć się bezpiecznie? Dlaczego jeżeli wirus jest tak niebezpieczny, narażono najważniejszą osobę w pństwie na utratę życia lub zdrowia? Po wygranych wyborach wirus znów dał o sobie znać – w mediach...

Według informacji ze strony rządowej gov.pl koronawirus jest bardzo zakaźny, jednak daleko mu do zakaźności wirusów takich jak odra czy ospa wietrzna. Na podstawie danych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego od początku epidemii w Polsce śmiertelność na Covid-19 wynosi 0.0058 % całkowitej populacji kraju! Śmiertelność wśród osób bez chorób współistniejących wynosi 0.0008% całkowitej populacji kraju! ( stan na 14 września 2020 ). Od marca zmarło na Covid-19 bez chorób współistniejących trochę ponad 300 osób. Od tego czasu w Polsce zmarło ogółem ponad 200.000 osób...

Dlaczego zajmujemy się obecnie tylko tematyką Covid-19? Wirusem, który nie wyróżnia się niczym szczególnym. W statystykach jest na szarym końcu! Są gorsze choroby o których się nie mówi. Więcej zgonów, o których się nie słyszy. Czy my w tym wypadku mamy do czynienia z pandemią?

Ile osób zostało pozbawionych opieki i straciło życie tylko dlatego, że ktoś nie udzielił im pomocy na czas? Czy środki masowego przekazu podjęły ten temat? Czy przeprowadzono wywiady z rodzinami, które straciły swoich bliskich z tego powodu?

Co możemy powiedzieć na temat artykułów, które pojawiają się w lokalnej prasie i informują o kolejnej zmarłej osobie na koronawirusa. Pod artykułami często wypowiadają się znajomi zmarłych osób i ich rodziny, że to nie prawda...
Jak ma się sprawa kwarantanny i kto musi ją odbywać jeżeli tak zadecyduje o tym sanepid? Jak to w końcu jest z kwarantanną, byłego już ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego? Dlaczego i w tej kwestii są wśród nas równi i równiejsi? Od czego zależy siła rażenia owego wirusa? Z czasem można wywnioskować, że od nazwiska i przynależności partyjnej...
Dlaczego wciąż nie respektuje się prawa? Karanie ludzi za brak noszenia maseczki odbywa się wyłącznie w majestacie bezprawia! Nie jest to nasze widzimisię. Tak w 95 % przy odwołaniu się od mandatu orzekają sądy.
"Przepisy rządu wprowadzone na zasadzie rozporządzenia są nielegalne. Wg. Konstytucji ich źródłem może być tylko ustawa. Obowiązek noszenia masek łamie prawa i wolności konstytucyjne. " Sąd Rejonowy w Kościanie, Sygn. Akt: II W 71/20, Sąd Najwyższy Sygn. Akt III KK 270/09.

Wszystkich tych, którym leży na sercu wolność człowieka, chcielibyśmy gorąco zaprosić już dziś, na protest, który odbędzie się w Krakowie na rynku głównym, w sobotę 10 października o godzinie 15:00. 24 października odbędzie się również międzynarodowy marsz o wolność w Warszawie. Nie może nas tam zabraknąć! Na marszu będzie z nami również obecna Polska Akcja Banerowa, która przeprowadza w Polsce kampanię reklamową książki dr. Błochowiaka " Fałszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy. " Książki w której na temat wirusa wypowiedzieli się eksperci - naukowcy i lekarze ze świata.

Czerwone strefy wprowadzone na Podhalu, w dłuższej perspektywie przyniosą tylko bankructwo rodzimych firm, zwiększając tym samym poziom ubóstwa w naszym regionie. Wyjazdy na protest i marsz będą organizowane na Podhalu. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na grupę fb Górale Stop Plandemii lub na stronę Polskiej Akcji Banerowej.

Górale przeciwko PLANDEMII".

Dziękujemy za relację.

opr. s/
zobacz także
komentarze
No to się bójmy06.10.2020, 21:57
@ TJ
Żyjesz w kraju praworządnym? Na pewno? Tak uważasz?
Za komuny tak oczekiwano by obywatele stosowali się do zarządzeń "władzy".
Żyliśmy na kredyt, jak dzisiaj, i wielu uważało, że jest dobrze.

Kiedy zrozumiesz, że "spiskowa teoria" stała się spiskową praktyką.
Ty jesteś chory, czy zdrowy? Jeżeli zdrowy, to dlaczego? Dzięki ministrowi? Czy dzięki własnej ostrożności. Maskę, chociaż ona przed niczym nie chroni, niech nosi ten co się obawia zarażenia a nie ten zdrowy co rzekomo może kogoś zarazić. Tak samo powinno być ze szczepieniami. Kto wierzy w szczepionki niech się szczepi i niech będzie spokojny.
Już zapomniałeś co było wiosną z wyborami? Zmarnowano miliony złotych i dziś potrzebuje władza ustawę "bezkarność +".
Dzisiaj celowo wirus jest numerem jeden w mediach a nie wasalizująca Polskę ustawa o "wzmocnionej współpracy obronnej" z Ameryką.
TJ06.10.2020, 15:01
Wyrocznia, et consortes - nie chodzi o łykanie czegokolwiek jak pelikan, ani o poglądy prawicowe, czy lewicowe, ale raczej po prostu o postawę obywatelską i zwykłą przyzwoitość. Skoro żyję w kraju praworządnym, to jako obywatel, stosuję się do poleceń władz, bo przecież po to im płacę podatki żeby między innymi zasięgali opinii specjalistów czy maseczki nosić czy nie. Nie potrzebuję do tego anarchistycznych pomysłów i teorii spiskowych Brauna. Po prostu, jest czerwona strefa, jest nakaz noszenia maseczki, to ją noszę. Noszę skoro jest możliwość że to komuś ocali życie, bo szanuję innych. Już po waszych komentarzach widać że wy innych nie szanujecie. Tylko siebie i swoje pokręcone poglądy. W Szwecji nie noszą maseczek, ale ilu tam ludzi umarło a ilu u nas? W Chile przy podobnej populacji też nie noszą maseczek i mają codziennie około 12 tys. zachorowań. U nas 2 tysiące. Ciekawe czemu? Dyskusja jak ze świnią o gwiazdach...
Swój chłop05.10.2020, 13:06
Przegapiłem. Moja wina.
A do niejakiego Darka : w Szwecji dalej nie ma masek, nie ma większych obostrzeń i co Żyją i to jak! Info od kolegi , który tam pracuje nie od Brauna, nie z interii , nie z TVN i nie z tvp "dezinfo". Piszesz o otwartym umyśle więc go otwórz nie obrażaj się na innych, którzy widzą to inaczej niż Ty.
gorol05.10.2020, 11:37
Brawo Podhale
Brawo MŁODZI LUDZIE
BRAWO ZA ODWAGĘ
Martunia04.10.2020, 20:30
Brawo, zdrowy rozsądek i włączone myslenie. Serce się raduje,ze jeszcze sa ludzie bez wypranych mózgów. Tak trzymac !!!
Wyrocznia04.10.2020, 19:55
Widzę, że mamy tu Dariusza, który posiada dużą wiedzę, zdrowy rozsądek i ma otwarty umysł na propagandę. Dzisiaj byłem świadkiem naocznym jak ta propaganda działa. Ostatnio pisano, że około 70%mieszkańców małopolski jest za nakazem noszenia maseczek, tylko dlaczego na ulicach jest ich tak mało? W piwnicach siedzą, czy może już w bunkrach? Tak właśnie nami manipulują, podając nieprawdziwe wyniki i tylko ludzie z "otwartym umysłem" jak Dariusz łykają ten kłam jak pelikany.
Do Brauna trzeba dorosnąć04.10.2020, 19:36
@ Darek
A ty do tego wszystkiego co napisałeś nie posiadasz pewnie też wykształcenia.
Jolka04.10.2020, 19:36
Niektórzy są niby wykształceni a ciemni jak patelnia od spodu.
Wszyscy oglądacze TVP info .
Darek04.10.2020, 17:44
Cóż, tacy ludzie, jak pan Braun też muszą istnieć, żeby można było na żywym przykładzie uczyć dzieci, że posiadanie wykształcenia nie jest równoznaczne z posiadaniem wiedzy, otwartego umysłu i zdrowego rozsądku.
A mogłem być04.10.2020, 17:10
Cholera, przegapiłem!
Zobacz pełną wersję podhale24.pl