08.10.2020, 19:13 | czytano: 1201

Plac sportowo-rekreacyjny w Cichem gotowy

Fot. Marcin Ratułowski / Facebook
Gmina Czarny Dunajec oddała do użytku plac sportowo-rekreacyjny w Cichem. Jest on ogólnodostępny i bezpłatny.
Plac usytuowany jest w bezpiecznej „zielonej strefie” w pobliżu ogólnodostępnego parkingu i drogi powiatowej odseparowanej od ruchu pieszego.
Teren jest odgrodzony od innych nieruchomości i posiada niezależne wejście. Urządzenia zostały dobrane w taki sposób, aby służyły różnym grupom wiekowym. Sprzyjają one ogólnemu rozwojowi fizycznemu, włączając m.in. street workout.

Źródło: Marcin Ratułowski / Facebook, oprac. r/
komentarze
olo09.10.2020, 16:36
@Juo
Krytykantów to na pęczki, nie tylko w sieci. Każdy mądry ale jak coś trzeba zrobić to nikogo nie ma . A ta ciągła konfrontacja z głupotą i ignorancją nie ma końca i męcząca.
A tak przy okazji to od tego ciągłego "miażdżenia" to gmina już trochę rozjechana jest.
Juo09.10.2020, 09:30
Wójta możecie odrzucać blotem tylko w komentarzach :) jak dochodzi do konfrontacji np. Na sesji to kończy się tak jak atak w sprawie gazu. Wójt konkurentów miażdży elokwencją i przygotowaniem merytorycznym. Żal mi was :(
Stanley Staywsiok09.10.2020, 01:28
@Wsiok - Choć może się to wydawać dziwne - niektórzy ludzie w tej gminie robią w życiu coś innego niż upalanie Golfa i walenie browarów na umór.
olo09.10.2020, 00:26
@zaniepokojony
Czy bubel nie widziałem zakładam ,że nie bo co tu spier...ć chyba żeby kostkę brukową położyli, Co do profesjonalistów to chyba nawet nie są do końca tacy w buzi mocni. Pamiętaj jacy wyborcy taka władza i tyle., Poprzedni rząd taki sam jak i ten, a może trochę był lepszy bo nie mącili i nie jątrzyli tyle. Chyba, że o to chodzi tylko wytkanie i hejt to OK. A Warszawie to dobrą wodę mają w przeciwieństwie do nas
@Wsiok
Dzieciom, młodzieży, dorosłym a może nawet seniorom a i w tekście jest napisane dla kogo. Czytać trzeba do końca. Może się wybierzesz i sprawdzisz i daj nam tu relację .
zaniepokojony08.10.2020, 20:47
Bodej ta bodej. Robia takie buble- byle co, a kanlizacji po wsiach jak nie było tak nie ma. A u władzy obecnie tacy profesjonaliści, fachowcy - szkoda tylko ze w buzi! Wstyd! rządzacy Gminą Czarny Dunajec - naobiecaliście dużo ludziom nie zrobiliście prawie nic - tak jak poprzedni rząd PO-PSL, ale Wy się z tej opcji wywodzicie. Wielcy miłośnicy ekologii, ale ścieki idą do wody pitnej ludzie piją i jest OK! tak jak w Warszawie! Boej ta bodej! Dobranoc
Wsiok08.10.2020, 20:47
A konkretnie na co to komu potrzebne?
Zobacz pełną wersję podhale24.pl