31.10.2020, 16:22 | czytano: 4647

Śmieci nad Dunajcem

Fot. Czytelnik
NOWY TARG. "Przesyłam zdjęcia śmieci na terenach rekreacyjnych nad potokiem Biały Dunajec. Bardzo mnie irytuje, że ludzie nie potrafią po sobie posprzątać" - napisał w e-mailu do redakcji nasz czytelnik.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
głos03.11.2020, 14:59
Szanowni, zdrowo-rozsądkowo myślący .Normalnie myślący człowiek nie narobiłby takiego bałaganu i poszedł dalej ...... . To co dla nas wychowanych w czasach "działania- autorytetów" jest normalne, to dla dzisiejszej młodzieży i dorosłych również; jest nie normalno-normalnie . Działa nowa kultura bytowania "NORMALNI INACZEJ " czyli im większy bałaganiarz tym większe poparcie wśród rówieśników. Moda na bezmyślność, bo tak łatwiej (efekty bezstresowego wychowania). Nauczyciele, wychowawcy, nic sobie też z tego nie robią a na zwrócenie im uwagi; Mówią :"kulturę bycia wynosi się z domu". Artykułują ,że szkoła jest od uczenia ! (pytanie.......czego?), a rodzice od wychowywania, (pytanie ....... jakiego?) , i tak to działa. Pozdrawiam wszystkich szanujących i dbających o dobry wizerunek naszego miasta i gminy N. Targ. Skoro ma rozwijać się turystyka to mamy zobowiązanie wobec turystów i samych siebie; czystość i dbałość o naturę w jej urokach.
K01.11.2020, 07:23
Wszędzie śmiecą! Nad rzeką, wzdłuż dróg , lasy wyglądają tragicznie - butelki, folie, opony itd. Może mniej już o tej pandemii, awanturach w rządzie a więcej o ochronie przyrody bo jesteśmy jej częścią!! Dziennikarze, służby odpowiedzialne za ten stan rzeczy (karać tych co zaśmiecają, uczyć kultury zachowania), nauczyciele, urzędnicy, wszyscy, rozglądnijcie się i działajcie, mówcie więcej o ochronie przyrody!!! Trujemy, niszczymy ten świat a to jest nasz dom!!!
ann31.10.2020, 22:22
To jest chyba jakieś zaburzenie psychiczne. Normalny człowiek by nie pomyślał iść gdzieś i syfu narobić.
Szarak31.10.2020, 20:39
Wszędzie się takie matoły znajdą, u nas na osiedlu przy boksie śmietnikowym zawsze jakaś ameba zostawia worki ze śmieciami obok drzwi od boksu, jakim leniem trzeba być że się nawet tych drzwi nie chce otworzyć i wrzucić do pojemnika. To samo od ogródka przed blokiem około 3 metrów jest kosz to nie podejdzie tyle tylko sru do ogródka flaszkę po małpce lub papier po batoniku.
blokowiec31.10.2020, 20:38
Nie tylko nad Dunajcem są śmieci , ale i w innych katach miasta . zakład zieleni odpowiedzialny za porządki w mieście działa tak jak działa , działa na sygnał , a nie zajmuje się porządkami na bieżąco, tak jak to powinno się robić systematycznie ,Jest brudno , a wystarczy zaniedbać porządku w jednym miejscu , to natychmiast tworzy się tam wysypisko .Tak też jest nad Dunajcem .Te śmieci leżą tam od lata .
jam to31.10.2020, 18:23
Nazwać takich świnia to obraza dla świń.
Proste31.10.2020, 17:17
Nie szanuje i nie dba się o naturę, to przyroda mści się na nas
ADHD31.10.2020, 16:43
Łapy bym poprzetrącał. Bezmózgie brudasy.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl