20.11.2020, 14:39 | czytano: 2147

#NajważniejszeWrócić - Babia Góra „Królowa Beskidów” (film)

zdj. Andrzej Habina
Małopolska Organizacja Turystyczna zaprezentowała pierwszy odcinek drugiej serii filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w górach: #NajważniejszeWrócić., bo "góry jesienią to całkiem inna bajka"...
Małopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Samorządem Województwa Małopolskiego aktywnie włącza się w akcję promowania bezpieczeństwa w górach. Każdego roku na górskich szlakach turystycznych w Małopolsce, wciąż dochodzi do setek różnego rodzaju zdarzeń i wypadków. I niestety nadal jedną z najczęstszych przyczyn wypadków jest mała wiedza turystów o zasadach bezpieczeństwa, brawura oraz przecenianie swoich umiejętności.
Latem tego roku we współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprezentowano pierwszą serię filmów o bezpieczeństwie w górach, która poświęcona była Tatrom - cieszyła się ona dużym zainteresowaniem i trafiła do szerokiego grona odbiorców. Kontynuując ten jakże niezwykle ważny temat - realizowany jest drugi, jesienno - zimowy sezon serii #NajważniejszeWrócić.

Jak przypominają ratownicy - "Góry jesienią to całkiem inna bajka. Krótki dzień, kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury, mgły, oblodzenia na szlaku..." Co jest ważne w takich warunkach? Obejrzyjcie pierwszy odcinek jesienno-zimowej serii o bezpieczeństwie w górach #NajważniejszeWrócić, w którym twórcy zabierają nas m.in. na wschód słońca na Babiej Górze - "Królowej Beskidów". A na końcu odcinka – muzyczna niespodzianka.


Kolejne odcinki serii, premierowo prezentowane będą w każdy piątek o godz. 12.00. Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić dostępne są na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej i na kanale MOT w serwisie YouTube.

opr.s/
zobacz także
Zobacz pełną wersję podhale24.pl