29.11.2020, 13:26 | czytano: 4371

Kamil Stoch: "Dokuczanie innym jest słabe, jak zimne gofry"

- Bądźcie dla siebie mili w reali i w sieci - mówi Kami Stoch, który został ambasadorem 6. edycji kampanii społecznej Cartoon Network "Bądź kumplem, nie dokuczaj".
- Z przyjemnością dołączyłem do grona ambasadorów kampanii Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”! Wartości takie jak życzliwość i fair play są mi szczególnie bliskie. Od kiedy pamiętam, kierowałem się nimi zarówno w sporcie, jak i w życiu. Dobro powraca. Z tym przekazem chciałbym dotrzeć do każdej miejscowości, do każdej szkoły, do każdego dziecka - mówi skoczek narciarski.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
ciekawski30.11.2020, 14:59
@wszystkiemu winien Kaczyński z Tuskiem
Wyraźnie mówię, że kampania winna być skierowana do uczniów podstawówek, bo dzieciaki w tym wieku są wobec siebie bezwzględne i nie jest to wina "Kaczyńskiego z Tuskiem" tylko wychowania w rodzinie, szkole, kościele. Starsze roczniki już myślą inaczej. Inaczej odbierają przekaz, który jest im "wbijany - programowany" przez rządzących - ale to jest inna bajka.
wszystkiemu winien Kaczyński z Tuskiem30.11.2020, 13:37
@ciekawski, ciekawy masz tok myślenia. Ktoś jest chamem i przemocowcem, to wina rządu... Acha. Zwłaszcza jak się Jasiek z VII B pastwi nad kolegą, to na pewno jest to wina rządu :D
ciekawski30.11.2020, 07:32
Kampania fajne, ale gdyby jeszcze rządzący - rząd - się do niej dołączyli, to byłoby super. Wiadomo, że "ryba psuje się od głowy" i rząd swoimi decyzjami - rozporządzeniami robi społeczeństwo w c***, więc jego udział, czy nawet patronat w tej kampanii wykluczony. PiS - czytaj rząd - sam dzieli i antagonizuje społeczeństwo, hejt leje się zewsząd i ta kampania - z małymi wyjątkami - na niewiele się zda. Kampania raczej przeznaczona do uczniów szkół podstawowych, bo w ponadpodstawowych bywa już różnie. Niemniej życzę powodzenia.
r'n'b29.11.2020, 15:03
Super kampania! Bardzo potrzebna.
Doroslym też by się taka przydała... oj przydała...
A gdyby nie został "ambasadorem"?29.11.2020, 14:24
Może lepiej - bądźmy...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl