01.12.2020, 14:18 | czytano: 3611

Sprawa poćwiartowanego kucyka z Rabki-Zdroju w Uwaga! TVN (obejrzyj)

Arch. Podhale24.pl
Sprawa rabczańskich kucyków i ich właściciela Mariusza Kożuchowskiego, była tematem reportażu Uwaga! w telewizji TVN.
Reportaż można obejrzeć "SZOKUJĄCE ODKRYCIE MIESZKAŃCÓW RABKI-ZDROJU. OSKÓROWANE NOGI KUCYKA ZAWIESZONE W CENTRUM MIASTA" (TUTAJ).
Przypomnijmy, iż w październiku cztery oskórowane nogi wraz z podudziami znaleziono uwiązane u więźby w altanie wypoczynkowej nad bulwarami w Rabce-Zdroju. Makabryczne znalezisko zszokowało mieszkańców i turystów. Oskórowany kucyk należał do mieszkańca uzdrowiska, który prowadził nielegalną zagrodę z kucykami i owcami w Parku Zdrojowym. Jeden z kucyków zdechł. Zdaniem obrońców praw zwierząt, którzy zabrali pozostałe zwierzęta, były one przetrzymywane w skandalicznych warunkach.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
jaga201.12.2020, 23:03
Oglądałam . Typ więcej niż wredny , sadyzm i wielkie nie wiedzieć co Tu się cisną niecenzuralne słowa
zdegustowany01.12.2020, 19:14
Niestety obecna władza nie radzi sobie. Burmistrz chce być dobry dla wszystkich i wszystkim mówi "zgadzam się". Większość mieszkańców wie kim jest pan od kucyków i nie trzeba było wydawać zgody takiemu człowiekowi na prowadzenie biznesu w parku, bo wiadomo było czym to się skończy. Władza czasem musi powiedzieć nie, bo inaczej wychodzi z tego rozmemłany "potencjał" - to słowo z kampanii wyborczej.
epo01.12.2020, 16:34
Każde zdarzanie w swoją przyczynę ,z pewnością odpowiedzialność za to wszystko ponosi na pewno właściciel zagrody , ale większa wina leży po stronie Gminy za zaniechanie działań które mogły temu zapobiec, w stu procentach decyzja o dymisji Komendanta SM , który jest odpowiedzialny za działanie swoich podopiecznych , które były bardzo opieszałe i nieskuteczne , jak i jego inne działania w tym temacie .
w01.12.2020, 16:19
Nie jestem hejterem, mam wylane na lokalną politykę ale postawa Burmistrza przedstawiona w reportażu to jedna wielka nieporadność. Jak Rabka ma realizować ambitne programy kiedy nie potrafimy poradzić sobie z prostym problemem. Typ miał klucze do publicznej toalety, postawił zagrodę w centrum Parku Zdrojowego, rzut beretem od Urzędu Miasta...
Uszczypnijcie mnie, czy to prima aprilis?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl