01.12.2020, 19:46 | czytano: 1157

Zakopiańskie Mikołajki

Zbliżają się kolejne już Zakopiańskie Mikołajki. "W tym roku zadbaliśmy, aby pomimo tych trudnych dla wszystkich okoliczności, w ten jeden z najważniejszych dla dzieci dni nie zostały one pozbawione radości ze spotkania ze Świętym Mikołajem" - deklarują organizatorzy.
W tym roku pobyt Świętego Mikołaja w Zakopanem będzie nieco inny niż zazwyczaj, a relacje z jego odwiedzin wszystkie dzieci będą mogły śledzić w formule online oraz wziąć aktywny udział w grze miejskiej po Zakopanem.
Czat wideo z Mikołajem, spektakl „Dziadek do orzechów”, zabawy edukacyjno – artystyczne z nagrodami, filmy z pozdrowieniami zakopiańskich milusińskich oraz życzenia od Świętego Mikołaja oraz Burmistrza Miasta płynące z pięknych góralskich wnętrz Czerwonego Dworu - to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla naszych najmłodszych.

Natomiast od 6 grudnia zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej po Zakopanem „Śladami Świętego Mikołaja”. Uczestnik gry musi odwiedzić, a nie zwiedzić pięć z dziewięciu wskazanych miejsc i zdobyć pieczątkę na karcie lub alternatywnie udokumentować swoją obecność zdjęciem na tle danego obiektu.

Dla wszystkich dzieci biorących udział w grze 6 grudnia - bezpośrednio w dniu Świętego Mikołaja - w każdym z punktów czekać będzie upominek.

Pamiętajcie, że zdecydowanie warto być grzecznym, szczególnie i w tym roku. Dobrym sposobem okazania grzeczności jest podtrzymanie w bezpieczny sposób kontaktu z przyjaciółmi i najbliższymi. Pamięta o tym również nasz znakomity gość, który pomimo pandemii pojawi się w różnych punktach naszego miasta, by choć przez chwilkę nawiązać kontakt z dziećmi.
Zapraszamy wszystkich na towarzyszenie Świętemu Mikołajowi w podróży po Zakopanem, którą zobaczyć będzie można na stronie ZAKOPANE.PL już 6 grudnia.

Drużyna Świętego Mikołaja Miasta Zakopane
Zobacz pełną wersję podhale24.pl