13.12.2020, 13:41 | czytano: 4624

Rób co kochasz, a przy tym wspieraj innych. Team 95 zachęca do pomocy małej Dagmarze

zdj. nadesłane
W minioną niedzielę zorganizowany został "Trip Mikołajkowy dla Dagusi". To pomysł Team95, czyli przyjaciół, których połączyła pasja do motoryzacji.
- Świat Team95 nie kończy się na samochodach, bo też jesteśmy ludźmi i jeśli mamy okazję, to potrafimy zmobilizować wszystkie siły, by pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują - wyjaśniają założyciele grupy. Tym razem wybór padł na Dagmarę Dawiec.
Dziewczynka ma 3 lata. W czerwcu zdiagnozowano u niej złośliwego guza pogranicza czaszkowo- szyjnego (z przerzutami do płuc). Guz spowodował u niej czterokończynowe porażenie. Leczenie jest bardzo kosztowne i czasochłonne.


- Od zawsze kochamy samochody i uwielbiamy je przerabiać, dlatego stwierdziliśmy: "czemu nie poznać więcej pozytywnie zakręconych ludzi w naszych okolicach"? Od pomysłu przeszliśmy do czynów i założyliśmy stronę, dzięki której udało się zrealizować postanowienie i poznać masę wartościowy i uzdolnionych osób dzięki którym okoliczna scena samochodowa zaczęła tętnic życiem - mówi przedstawiciel Team 95. I dodaje: - Tak od słowa do słowa zainicjowaliśmy tzw Trip Mikołajkowy, gdzie cała akcja polegała na przejeździe samochodami wraz z klubowiczami i zebranie darowizny do puszki w zamian za podpis na naszej grupowej bluzie, którą podarowaliśmy małej, a dochód z całej akcji zostanie przekazany na leczenie tej małej wojowniczki. Jako grupa młodych i ambitnych osób jesteśmy przekonani, że dobro wraca, a pomaganie bliźnim to nasz obowiązek.


Podczas tej jednej akcji zebrano ok. 3,8 tys zł - zarówno w złotówkach, jak i euro.

To jednak nie koniec. Utworzona została licytacja. Zebrane środki dadzą szanse na dalsze leczenie dziecka w Polsce, jak i za granicą oraz na rehabilitacje, której bardzo malutka - potrzebuje. Akcja prowadzona jest na FB pod adresem Podaruj mi zdrowie- Dagmara Dawiec.


Na zdjęciu powyżej - "zwycięzca konkursu na najbardziej ozdobiony samochód''.
.
opr.s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl