10.02.2021, 10:26 | czytano: 1207

Startują zapisy na Bieg Granią Tatr

W niedzielę 14 lutego o godzinie 18 rozpoczną się zapisy na piątą edycję wyczekiwanego przez wielu Flexistav Biegu Ultra Granią Tatr.
Każdy chętny z wymaganą liczbą punktów kwalifikacyjnych będzie miał czas do czwartku 18 lutego do godz.22 na wysłanie swojego zgłoszenia. Ze wszystkich zapisanych, 25 lutego ogłoszonych zostanie 290 zawodników, którzy znajdą się na liście startowej, pozostałe 60 miejsc przeznaczone jest dla wolontariuszy, zaproszonych zawodników i sponsorów.
Szczegóły dotyczące zasad kwalifikacji znajdują się tu: http://graniatatr.pl/index.php/aktualnosci/biegi-kwalifikacyjne-do-v-edycji-w-2021r

Trasa w tym roku nie ulegnie zmianie, będzie prowadziła z Siwej Polany w Dolinie Chochołowskiej przez Grzesia, Wołowiec, Starorobociański Wierch na Halę Ornak, dalej przez Czerwone Wierchy na Halę Gąsienicową, Krzyżne, Dolinę Pięciu Stawów i Rówień Waksmundzką do Kuźnic i Zakopanego, gdzie usytuowana będzie meta. Dystans wyniesie 71km z przewyższeniami +5000/-4950m. Trasa otrzymała certyfikat International Skyrunning Federation.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl